Zużyty pasek w nagrywarce Benq LS-DW-1655

Witam, posiadam wyżej wymienioną nagrywarkę dvd, w której zużył się pasek, który łączy tackę z silniczkiem. Czy nie wiecie, czy istnieją sklepy internetowe lub gdzie na terenie Sosnowca można zakupić taki pasek?

Czegoś takiego raczej nie kupisz. Popytaj w serwisach komputerowych może mają uszkodzone napędy i byli by skłonni odsprzedać za niewielką cenę.

edit: na allegro jest trochę takiego sprzętu za grosze.

No tak, tylko jaką ja mam gwarancję, że jak odkupię jakąś nagrywarkę walniętą, to pasek będzie do niej pasował? Przecież paski mają różną średnicę i grubość…

Po za tym, gdyby to było takie proste, to bym nie zawracał nikomu głowy moim problemem, tylko od razu wszedłbym na allegro i zakupił jakąś uszkodzoną nagrywarkę…

A masz gwarancję, że w jakimkolwiek sklepie znajdziesz pasek dokładnie do swojego modelu? Ja osobiście nie spotkałem się ze sklepem który miał by takie rzeczy w asortymencie i z tego co ludzie piszą w sieci sklepy czegoś takiego nie sprzedają.

Tak się składa, że znalazłem już taki sklep… :stuck_out_tongue_winking_eye: Jest nawet napisane paski do szuflad w cd/dvd, tak więc wystarczy, że tylko średnicę zmierzę…

Zwracam honor w takim razie :slight_smile:

Piotr92 , jeśli chodzi ci ten gumowy pasek od napędu tacki to tego typu paski sprzedają w sklepach z częściami elektronicznymi.

Tylko że aby dobrać właściwy to musisz znać grubość oryginalnego i jakiś wymiar określający rozmiar paska (nie wiem jak to się mierzy bo nie interesowało mnie to dotąd), jak chcesz kupić w sklepie to najlepiej mieć ze sobą oryginał i porównać.

scripter1 , tak, chodzi mi dokładnie o ten gumowy pasek od napędu tacki. Dzięki za odpowiedzi. Skoro taki coś dostanę bez problemu w sklepie z częściami elektronicznymi, to przejadę się jutro i postaram się razem ze sprzedawcą coś dopasować. :wink: