Zwiecha kompa po kilku minutach grania

Witam. Mam procka Core 2 Duo 1,8 podkręcone do 2,8 oraz Grafike GF 7900GS (jak w opisie). Zainstalowałem sobie Prince of persia The two thrones no i jak zacząłem grać na dość dobrych ustawieniach (1024x768, AAx2 itd) to 2 razy po ok 10 minutach sie zwiesiła całkiem ta gierka a za drugim razem nawet komp sie sam zrestartował. Możliwe, że to od tego że mam ustawione napiecie na procku bodajże 1,275, a żeby sie nie przegrzewał :stuck_out_tongue: Ale jak robiłem test sp2004 lub superpi przez kilka godzin wszystko było oki. Teraz w stresie ma ok 52-3 i nie chce przekraczac jakoś, za 2 dni dopiero zrobie coś z przepływem powietrza w budzie. Wiec czy to może być coś z tym napięciem? Mam nadzieje że nie z kartą bo już poprzednia miała takie same objawy i poszła sie je… a troche za tą teraz zabuliłem :frowning: Wiec prosze o pomoc

Pozdro

hmmm ja mamt a sama graficzna i procka core duo tylko ze nic nie podrekcalem (2x1.86). Ostatnio zaciela mi sie gierka ( San andreas) a po chwili komp sie zresetowal. W podgladzie zdazen nic nie ma ;/ Moze gra jakas lipna? Gre masz orginalna?

Może jo tylko teraz jak miałem poprostu włączonego też sie zrestartował :expressionless: Co jest kurna :confused:

moze jakis syf albo wada sprzetu. Moze to ze podkreciles?

Nie no podkręconego mam juz miesiac i nic sie nie działo, testy wychodziły ok, temperatury tez przystepne. Narazie gram juz godzine i nic sie nie dzieje :stuck_out_tongue: może to chwilowe było? :stuck_out_tongue: Jeszcze nie wiem czy to to ale komp był (JEST)włączony non stop jakieś 2 - 3 dni :stuck_out_tongue:

nie wiem…wlasnie tak sie dzieje. Czasem sie zawiesi a czasem nie ale to jest denerwujace. Przeinstalowalem system i dalej sie czasem zawiesza :confused:

Pobierz program EVEREST Home Edition, zmierz temperatury i wklej na Forum.

Wrzuć loga z HiJack This i Silent Runners. :slight_smile:

Ja wczesniej pisalem juz o tym ze zawiesza mi sie komp i wkleilem logi i sprawdzilem temperatury i bylo wszystko bylo ok …wiec nie wiem od czego ;/

Ale mówisz tez gdy grasz w prince of persia czy nawet bez wysiłku?

Temperatury podczas gry?

Tak poprostu? Nie po zacięciu się kompa i restarcie tylko nawet teraz tak? :stuck_out_tongue:

W prince of persia nie gram. Ale zawiesza sie czasem w Counter-strike w San andreas albo nawet jak na necie sie siedzi ale to rzadko.