Zwiecha kompa przy odpalaniu Noda32

Witam. Mam problem z nodem32. Na początku chciałem zrobić skan kompa, w poszukiwaniu wirów. Teraz w ogóle mi się tego odechciało. Gdy łączy mi się w trybie normalnym, otwiera się okno z Nodem i automatycznie wszystkie aplikacje stają “bez odpowiedzi”. Chciałbym usunąc jakoś tego noda, ale gdy wchodze w systemie awaryjnym —> Easy Cleaner, pojawia się napis, że nie moge usunąć gdyż nie moge uzyskać dostępu do Instalatora Windows. Ma ktoś może jakieś pomysły ? Zależy mi na usunięciu tego smiecia. Pozdrawiam

Co za system człowieku posiadasz? Jaka wersja noda32 ? Czy nie odwiesza sie po jakimś czasie np ok 5 min(troszkę długo)

XP Professional, NODa sciagnelem z dobreprogramy.pl. Wersja : NOD32 3.0.572.0 . Komputer niestety się nie odwiesza

Dziwne mam słabszą maszynę i nie mam takich problemów, Nie idzie go wcale uruchomić w normalnym trybie ?

Niestety. Na początku ładuje się obrazek noda przez jakieś 15 sekund. W tym czasie moge chodzić po dysku gdzie chce, ale jeżeli pojawi się już pełen ekran NODa ( chodzi mi o to gdy się uruchomi ), wszystkie procesy automatycznie się zwieszają ( brak odpowiedzi ) i moge tylko zerkać na noda. Także w nodzie nie moge skanować dysku, ponieważ gdy już klikne na skan, ciągle jest 0 %. Aha… teraz bardziej interesuje mnie jak usunąć noda a nie jak go odpalic. Pozdrawiam

"Po zainstalowaniu wersji testowej zalecamy przeprowadzenie aktualizacji bazy sygnatur wirusów. Baza sygnatur dostarczana wraz z wersją instalacyjną programu w wersji testowej jest zdezaktualizowana."Myślę że Ci się nie wiesza tylko aktualizuje.Anormalnie nie możesz go od instalować?

Wlasnie nie moge, bo komp mi się zwiesza i pozostaje tylko restart. A na trybie awaryjnym jak juz wczesniej pisałem pojawia się napis, ze nie moze znalezc instalatora Windows. Może zna ktoś inny sposób na odinstowanie w trybie awaryjnym ?