Zwiecha + reset kompa podczas grania

Tak jak w temacie. Nie wiem skąd i dlaczego, ale kiedy włączę jakąkolwiek grę to po chwili gra się zwiesza, komp także i robi się automatyczny reset. Do tego jak się zrobi ten reset to komp nie chce się odpalić (nie pokazuje się czarne okno WindowsXP, gdzie się ładuje) i włącza się dopiero po wyłączeniu kompa i jego ponownemu włączeniu. Nie mam zielonego pojęcia co może to powodować. Dodam, że jak grałem dziś rano wszystko było w porządku i jeszcze w programie EasyCleaner w zakładce Start nie wiem czemu ale jest pusto (nic sie nie odpala na starcie)

POMOCY!!

Albo wysiada zasilacz, albo pamięć. Sprawdź najpierw pamięć MemTestem86, ale z dyskietki (dosu). Jeśli nie będzie pamięć powodowała błędów to podmień zasilacz. Widzę, że zasilacz masz dobry, ale awaria też może się wydarzyć. Co do pamięci, w tamtym roku też miałem firmy GeIL na s.939 (ddr400) i niestety jeden moduł padł.

pamięci raczej nie padły bo aplikacje graficzne wykorzystujące dużo pamięci działają mi sprawnie.

A co do tematu to problem już minął O.o przynajmniej na razie. Włączyłem Lineage2 i jak do tej pory mi nie wywaliło.

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 19:01

znowu to samo…

ja miałem taki problem jak miałem problemy z kartą graficzną ponieważ miałem złe chłodzenie

Co to jest zwiecha - coś związanego z wiechą ??

Nazwij temat po polsku, używając normalnego słownictwa.