Zwiecha (totalnie wszystko sie wali) w kompie oczywiscie :P

Wiec tak po pierwsze, komp mi sie czesto zwiesza po wylaczeniu gry np fify98, po drugie np fife98 nie moge uruchomic z skrotu z pulpitu, tylko musze wchodzic do katalogu i normalnie otwierac :frowning: skrot sprawdzilem jest dobry a gra nie dziala z niego :frowning:

czy to moze byc od tego ze zmieniam w kompie czest wydajnosc? bo np normalnie jak gram to mam na najwyzsza, a mam jedna gre ktora musi byc bez tej wydajnosci i ja wylaczam :frowning:

mozecie mi cos poradzic aby poprawic prace kompa?

po pierwsze nalezalo by podac sytem z ktorego korzystasz, łatwiej bylo by ci pomoc

windows98 :slight_smile: staram sie naprawic mojego starego kompa, dysk 0,5 GB :smiley: 32 ramy, karta jakas do bani (chociaz wczesniej wszystko chodzilo, dopuki nie zmienilem rozdzielczosci na wieksza i po 2 tygodniach zaczelo sie tak robic :frowning: )

Jaki masz system operacyjny???

Spróbuj sformatować dysk,a przedewszystkim skoro masz tak słabego kompa to dużo nie instaluj a przedewszystkim nie wgrywaj dużo rzeczy na przykład paseks zadań

niestety format odpada, bo nie mam plytki windows 98 :frowning:

paseks co?

To w jaki sposób nabyłeś Windowsa???

Chodziło o pasek. :-x

Kiedys zapewne bo juz dawno mam tego kompa plytka byla dolaczona :slight_smile: teraz nie moge jej znalesc :stuck_out_tongue:

o jaki pasek? nie miec skrotow na pasku? bo juz nie kumam :smiley:

To jednak gra powinna chodzic na tym sprzecie zwlaszcza fifka 98 :wink:

Jakis bład czy nic w ogole sie nie wlacza??

ale jakos chodzi fifa :stuck_out_tongue: z katalogu dziala a jak wysylam skrot to nie dziala, wyskakuje tylko pierwszy obrazek o 3d i zachwile robi sie kwadrat czarny i zwiecha :frowning: czekam 5 min i reset :frowning: :confused: i nie wiem co nie tak :frowning: