Zwiechy Firefoxa w trakcie użytkowania

Zauważyłem że od jakichś 2-3 ostatnich aktualizacji FF czasami się zwiesza przy wyłączaniu oraz przy włączaniu nowych stron/zakładek. Zawiesza się na kilka sekund (przeważnie jest to około 8-10sekund). W tym czasie ekran robi się wyblaknięty. Robi się tak z byle przyczyny na różnych stronach. Często jak się wyblaka ekran to pojawiają się zdjęcia/filmy/animacje ze stron które przeglądałem przed chwilą (od momentu ostatniego włączenia przeglądarki-tak jakby te strony były cały czas w tle)

Problem na tyle mnie drażni że zastanawiam się nad przejściem na stałe na CHROME :confused:

Może profil masz już dość stary ? Próbowałeś przeinstalować Firefoxa ?

[odinstalowujesz, usuwasz katalogi Mozilla z Program Files, Roaming i Local, czyścisz rejestr i instalujesz stabilną nówkę 7.0.1]

Postawiłem zupełnie na świeżo FF i niestety to samo :confused:

piotrekjunior , popraw tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie.

Witam, problem ostatnio dosyć powszechny.

Otwórz nową kartę wklep w pasek adresu about:config -> wklej w filtr network.http.max-connections. przez dwuklik na wpis zmniejsz jego wartość do 48 , restart przeglądarki, powinno pomóc…

Jeżeli nie to pomyślimy o wyłączeniu akceleracji sprzętowej :smiley:

Zastosowane. Czekamy na rezultaty :wink: Ostatnio mam niestety niewiele czasu na zabawę z komputerem więc trochę może to potrwać :wink:

EDIT:

Zwiechy dalej są :confused: Ale zauważyłem że teraz są one znacznie krótsze. Domyślam się że odpowiedzialna za to jest wartość którą zmieniłem na 48 :wink: