Zwiększa się jasność kolorów przy zwiększaniu mocy podświetlania wyświetlacza

Witam,

Mój problem polega na zwiększaniu się jasności kolorów przy zwiększaniu mocy podświetlania wyświetlacza (Fn + F7). Parametry kolorów w CCC są ustawione na domyślne, przy zwiększaniu podświetlania suwaki też są na domyślne ustawione.

Przy najniższym poziomie wyświetlacza kolory są w normie.

Mam najnowszą wersję Value Added Package od Toshiby.

Wysłałbym zdjęcie z aparatu, ale nie za bardzo widać o co chodzi, a screenshot ma zawsze te dobre kolory.

 

Nie wiem co robić, beznadziejnie wyglądają takie kolory.

Nie jestem pewien, czy w trybie awaryjnym te funkcje będą działały - ale sprawdziłbym na początku, czy tam również jest taki problem ?

Niestety, w trybie awaryjnym nie mam możliwości w ogóle sterowania podświetlaniem.

Kiedy zaczął się problem - masz jakieś przypuszczenia z czego może wynikać ? Może spróbój przeinstalować oprogramowanie do zarządzania w laptopie np. w Asusach nazywa się to ATK Hotkey.

System tyle co zainstalowany + powgrywane najpotrzebniejsze sterowniki. No i takie coś jest :frowning:

 

@EDIT: jutro sprawdzę przeinstalowywanie

Hmm… w takim razie pod jednym przyciskiem prawdopodobnie masz 2 funkcje przypisane - zobacz, czy gdzieś w opcjach nie ma skrótów klawiszowych i ewentualnie wyłącz zmianę kolorów. Niestety nie mam Toshiby i nie wiem jak tam to funkcjonuje.