Zwiekszenie pamieci ram do 3GB

Witam :wink:

Mam okazje kupić 2GB 800 MHz ram za 50 zł, myślę że jest to bardzo dobra okazja.

Moja plyta głowna to: Asrock 4CoreDual-vsta

Pamięć ram: 1GB GoodRam 667MHz

Zasilacz(nowy, niedawno kupiony): GEMBIRD Power Supply 400W

I teraz tak, czy te 2GB ramu polepszy wydajność w grach i przeglądaniu internetu i czy ten zasilacz wystarczy?

Potrzebny jest jeszcze model procesora i karty graficznej aby móc cokolwiek w tej sprawie powiedzieć powiedzieć…

“Świetny” wybór … http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Twoja płyta glówną obsługuje pamięci o taktowaniu do 667 MHz i z taką prędkością pracowały by nowe kości

Procesor: Intel Celeron Dual-Core E3400 2.60 GHz

Grafika: Readon HD3650 AGP

Co do zasilacza, sprzedający powiedział mi że te zasilacze nie należą do tamtych tandetnych GEMBIRD`ow, eh no cóż dalem za niego tylko 70 zł.

Jeżeli dałeś tak mało, to należy się spodziewać, że jest tandetny… #-o

Jeśli markowe i Cl5 to dobra, 1GB ramu to teraz za mało więc odczujesz większy komfort. A co do zasilacza spokojnie dokładając kość ramu nie obciążasz go, zasilacz nie jest polecany ale Twój sprzęt też nie należy do High End’owych więc a nóż Ci się poszcześci i potrzyma.

eh, kupowalem ten zasilacz w bardzo znanym u mnie w miescie sklepie komputerowym, a jak myslicie, strach pracowac na tym zasilaczu? :wink: (Po przez minimalne przerwy miedzy smigielkami wiatraka widze ze raczej az taki cienki to on nie jest :P) A tak wogole to znów dzeki za pomoc, jeszcze pewnie nie raz bede siegac po wasze rady na tym wspanialym forum :smiley: