Zwiekszenie prędkości internetu


(Gigs 12) #1

Witam.

Mam aktualnie neostradę 2mb i obowiązuje mnie umowa do kwietnia. Dowiedziałem się, że moja linia pociągnie max 6mb i chciałbym zwiekszyć prędkość i czy jest to możliwe w trakcie trwania umowy czy dopiero jak się skończy podpiszę nową na 6mb, ale tak jak napisałem teraz zwiększyć prędkość nie jak się umowa skończy, da się tak ?


(Badziewmax) #2

Jezeli dobrze kojarze, to jezeli podpiszesz przedluzenie wczesniej to od razu dadza Ci wyzsza predkosc, pytanie tylko, czy tak wczesnie mozesz takie przedluzenie podpisac. Zadzwon na blekitna i sie dowiedz :slight_smile:


(Pharun) #3

Z tego co mi wiadomo to nie robią problemów jeżeli chcesz podpisać nową umowę na szybszy internet za większą kwotę (że tak powiem zwiększają szybkość internetu "w locie", podnoszą abonament i resetują czas umowy (czyli znów pełne 24 miesiące czy jak tam się z nimi umówisz). Problemy robią jak chcesz z drogiej umowy przejść na tańszą, ale jak z taniej na droższą to nie.


(Kuba Bed) #4

Z jakiej promocji korzystasz? Jeśli "Wymarzony internet" to w sumie jedynie możesz zwiększyć prędkość, bo lepszej opcji nie ma. Samo zwiększenie nic nie kosztuje, tylko później (co normalne) rachunki są nieco wyższe, bo sama prędkość internetu jest większa.

PS. Istnieje coś takiego jak "odnowienie umowy", ale to będzie wyjście raczej ostateczne.


(XMan) #5

Uważaj... uważaj z TP.SA. :wink:

Zamówiłem Neostradę 10 Mb/s wraz z dekoderem do odbioru TV/sat. i powiedzieli mi że mogę mieć nawet większą

prędkość.

Do centralki mam 3,4 km. i jak przyjechali podłączyć /z innej firmy/ to okazało się że będę mieć dużo niższą prędkość internetu nisz obecnie posiadam

na lokalnej radiówce 1/1.

Mało tego to przysłali mi rachunek za :

  1. Livebox

  2. Dekoder

  3. Karta

W sumie 950 zł. a nic nie otrzymałem :frowning:

internet-stacjonarny-wybrac-t432021-30.html?hilit=neostrada