Zwiększenie transferu łącza

Witam posiadam internet radiowy łącze 128kb/s i czy istnieje jakiś sposób żeby program pobierał mi stałą prędkoscią czyli 16kb/s a nie że mi skacze na mniejsze prędkosci,i czy istnieje możliwosc podniesienia sobie samemu transfer chociaż na 50kb/s prosze o odpowiedzi 8) do sciągania używam programu “Ares” z serwera też wolno idzie

tak :lol:

możesz sobie SAM pójść do twojego operatora i SAM mu powiedzieć że chcesz szybszą opcje :stuck_out_tongue:

no chyba że nie jesteś włąścicielem łącza więc wtedy możesz SAM udać się do włąściciela (zapewne któryś rodzic) i SAM powiedzieć mamie lub tacie żeby ci zwiększyli neta :stuck_out_tongue:

jeśli zasysasz z p2p to normalne że raz szybciej a raz wolniej idzie :stuck_out_tongue: zależy ile osób udopstępnia pliki itp :stuck_out_tongue:

Masz łącze 128 kbit/s (kilobitów na sekundę), a programy pokazują 16 kb/s (kilobajtów na sekundę). 1 bajt - 8 bitów. Proste

nie zwiększysz jak by to było takie proste to ludzie by nie wykupywali szybszych transferów tylko by sobie podkręcali sami.Ale tym mnie rozbawiłeś trochę z 16kb/s przyspieszyć na 50kb/s :o ,też bym tak chciał :mrgreen: Jeszcze jak byś powiedział że np z 16 kb/s na 18 to z tym to jeszcze coś można pokombinować ale z 16 na 50 to już nie :mrgreen: