Zwiekszyc rozmiar partycji

Mam servera 2003 na dysku c: mam malo miejsca i chce dodac pare GB z dysk e: - jak mam to zrobic? Partition magic dla xp…a na 2003? Prosze o jakas porade.

Istnieje darmowy odpowiednik któy działa pod wszystkim:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1687&t=59

:arrow: Partiotion logic

a nie da się zainstalować partition magica na serverze 2003, powinien przecież to ta sam technologia nt?, jak nie to doinstaluj XP na drugiej partycji, potem PM i jak zrobisz porządek z partycjami usuń co niepotrzebne

Zawsze można spróbować.

Należy tylko pamiętać że wersją demo nie można wprowadzić żadnych zmian => jest to tylko interaktywna prezentacja.

Pomysłowość niektórych użytkowników nie zna granic.

Skoro program teoretycznie nie działa na 2003 ( co lepiej sprawdzić bo moim zdaniem powinien się odpalić) to kupny system który program obsłuży i po kłopocie :lol:

miałem na myśli nie kupowanie przez gobsagi windowsa xp / a może go ma / tylko doinstalowanie jako drugi system / równie dobrze może to być 98 / zainstalowanie na nim PM celem przeprowadzenia operacji i potem usunięcie, jeżeli nie ma to po prostu nie skorzysta z mojej porady, skoro się pyta o Partitiom Magica, czy obsłuży to chyba nie chodzi mu o wersję demo tylko pełną