Zwieszający się serwis YouTube w Mozilla Firefox 3.5

Mam bardzo dziwny problem z serwisem Youtube. Używam najnowszej wersji Firefox.

Problem polega na tym, że - wchodzę na YT, przeglądam kilka stron wyszukiwania, nawet naście, setki, mogę chodzić po YT 5 godzin bez oglądania filmów i wszystko jest ok, ale włączam jakiś filmik… ładuje się, oglądam, wszystko jest nadal OK, w pewnym momencie chcę przejść do innego filmu czy czegokolwiek innego w serwisie, nawet dodać komentarz - wczytywanie… wczytywanie… wczytywanie… i tak dobre 2-3 minuty, czasami w tym czasie klikając ciągle bez ustanku w link udaje się przejść dalej, sama strona w momencie “zaskoczenia” ładuje się błyskawicznie, więc nie jest to wina łącza (2MB/s). Mogę też skopiować link, zamknąć Firefox, wkleić link i również wtedy ładuje się momentalnie.

Problem jest na dwóch kompach, w obydwu był Firefox 3.0, potem 3.5 - bez zmian. Podpięte są do innych router’ów. Na obydwu kompach YouTube chodzi bez najmniejszego problemu w Internet Explorer, odpowiednio wersji 6 na jednym z kompów i 8 na drugim.

Wrzuta chodzi w Firefoxie na obydwu kompach bez problemu.

Zainstalowana najnowsza wersja Flash Playera 10 dla IE i Mozilla.

W czym tkwi problem?

Mam identyczny problem! Również używam najnowszej wersji Firefoxa i podobnie mi się zawiesza YouTube po oglądnięciu chociażby jednego filmiku. Robiłem wyczyść teraz, żeby wyczyściło mi pamięć podręczną przeglądarki ale jest to samo:( żeby obejrzeć sobie kolejny filmik, muszę zrestartować przeglądarke:/

OTy kosmos, proszę nie robić z tematu śmietnika , proszę odpowiadać konkretnie na dany problem, albo nie pisać nic.JNJN

Kicia88 a masz może zainstalowany ESET Smart Security? Bo ja mam i u mnie podziałało wyłączenie funkcji Sprawdzanie protokołu HTTP w Ochronie dostępu do stron internetowych w Ustawieniach zaawansowanych;)

Na obydwóch komputerach jest zainstalowany Kaspersky Internet Security 7.0.1.325

To spróbuj poszukać w opcjach jego podobną opcję. Wystarczy wyłączyć sprawdzanie protokołu HTTP lub coś podobnego i powinno podziałać.

Mialem prawie dokladnie to samo!

Zacząłem od uruchomienia ff w trybie awaryjnym i bylo ok.

Zalaczajac kolejne wtyczki i dodatki, stwierdzilem ze winny byl Download Helper (najnowszy bo kiedys bylo wszystko ok)

Rozwiazanie: zrezygnowac poki co z Download Helpera i uzywac zrzuta.eu

mnie też się zawieszało jak tak zrobiłem powyłączałem wszystkie wtyczki w Firefox i włączyłem YouTube ruszyło w końcu chodziło bez problemu ale z powrotem nie które wtyczki sobie pozałączałem bo mi były potrzebne…