Zwieszanie się ASUS GeForce 8800GT Vista 64 bit

Mam nowego kompa:

Core 2 Quad Q6600

ASUS EN8800GT 1GB

Kingmax 4GB RAM

Vista Ultimate 64 bit

Od czasu do czasu gry się zawieszają (tylko i wyłącznie gry! System nigdy mi się w taki sposób nie zwiesił). Proszę o pomoc … :frowning: Próbowałem prawie wszystkiego włącznie z nowymi i starymi sterami.

Oto screen: klik

Help! :frowning:

sprawdź temperatury … podkręcałeś coś ?

moze grafa się grzeje ??

Temperatura ok. 50 stopni. Nic nie podkrecalem. I to jest tak, ze na maxa obciazam grafe i nic sie nie dzieje, a czasami gram w jakas malo wymagajaca gre i sie zawiesza … Juz probowalem wlasnie zdiagnozowac kiedy to sie robi, ale nie dalem rady … Moze to brzmi absurdalnie, ale zawiesza sie tak jakby losowo :expressionless: I warto zaznaczyc, ze to sie dzieje TYLKO w grach. Normalnie system moze chodzic i miesiac i nie ma problemu. Moze to jest jakis problem systemu? Bo wiadomo Vista 64 bit … XP nie mam żeby przetestować. Może należy jakąś poprawkę od MS zainstalowac? (poprawke wirtualnego adres graficznego mam) Wiec bardziej podejrzewam jakies problemy software’owe ;> Co o tym sadzicie?

Nie wiem co może być ale dobrze, że ktoś jeszcze posiada monitor IIYAMA, ja posiadam ProLite E1900WS i jest ok.

jaki zasilacz ??

musisz potem restart robić ??

taka sytuacja ma miejscy gdy :

karta jest uszkodzona (pamięci)

gpu lub pamięci przegrzewają się

błąd w sterownikach

słaby zasilacz (nie daje rady ciągnąć twojej grafy)

http://forums.nvidia.com/index.php?show … filter=all

poczytaj…

aha najlepiej jakbyś postawił chćby 180 dniowego triala win 2003 server czy win xp i przetestował kartę…

Fakt jaki masz zasilacz???

Zasilacz Chieftec 650W, restart musze oczywiscie robić.

Jakie masz takty na standardzie?

Zjedź troche w dół i potestuj

Zjechalem z 1800 na 1750 i chyba pomoglo :slight_smile: Dzieki :slight_smile:

Tez mialem ten sam problem… tylko ze mam 2x 8800GTS 512mb SLI taktowania 1940/650 to przez to niby sie zawiesza czasem…?

Tez mialem ten sam problem… tylko ze mam 2x 8800GTS 512mb SLI taktowania 1940/650 to przez to niby sie zawiesza czasem…?

pewnie za wysokie…