Zwieszanie się internetu

(Hobb1t) #1

Witam!

Mam dziwny, nietypowy problem, gdyż niby wszystko w dziennym świetle wygląda okej, ale jednak coś 'żyje' niepokojącego w moim kompie. :mrgreen: Tak więc, konkretnie mój problem zaczyna się, gdy gram sobie w pewną gre Counter-Strike.. Otóż wchodze sobie na serwer, pingi po 20-30.. aż tu nagle zwiecha.. i przez ok. 1 minutę, nie widzi mi żadnego serwera i internet jakby się rozłączał.. (strony wtedy, też przestają działać), a mimo wszystko na modemie każda lampka się pali (internet - multimedia.pl). Podejrzewałem już wcześniej coś takiego, bo gdy np. ładowałem strony w przeglądarce (opera,IE) to też nie raz było tak, że strona przestawała się wczytywać i ładowanie było po 0kb/s ale przypuszczałem że to wina strony, ponieważ po minucie wszystko wracało do normy.. Kompa skanowałem już, mks online, ad-aware, spybot search&destroy, czyściłem rejestr RegCleanerem, używałem ComboFixa, SmitfraudFix i nic.. ciągle to samo :(..

Poniżej logi, jakby jeszcze jakieś logi były potrzebne to prosze pisać, bo nie wiem konkretnie z jakich programów mam dać logi. Narazie przedstawiam z :

Hijackthis

SDFix

ComboFix

Pozdrawiam.

(Sandall) #2

tez mialem kiedys taki problem, i okazalo sie ze kabel mialem uszkodzony od karty sieciowej, wymienilem i jest cacy.

(Hobb1t) #3

hmm.. tylko problem w tym, że mam internet, pod usb usb, a nie sieciówke.. no ale może spróbować pod inny port podłączyć? Możliwe jest to, że po prostu windows wyłącza np. port bo jest jakaś przyczyna czy? hmm.. nie rozumiem..

(Sandall) #4

moze byc tez kabel uszkodzony telefoniczy, masz neo czy co?

(Gutek) #5

Logi czyste

Optymalizacja XP: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580