Zwieszanie się internetu

Witam!

Mam dziwny, nietypowy problem, gdyż niby wszystko w dziennym świetle wygląda okej, ale jednak coś ‘żyje’ niepokojącego w moim kompie. :mrgreen: Tak więc, konkretnie mój problem zaczyna się, gdy gram sobie w pewną gre Counter-Strike… Otóż wchodze sobie na serwer, pingi po 20-30… aż tu nagle zwiecha… i przez ok. 1 minutę, nie widzi mi żadnego serwera i internet jakby się rozłączał… (strony wtedy, też przestają działać), a mimo wszystko na modemie każda lampka się pali (internet - multimedia.pl). Podejrzewałem już wcześniej coś takiego, bo gdy np. ładowałem strony w przeglądarce (opera,IE) to też nie raz było tak, że strona przestawała się wczytywać i ładowanie było po 0kb/s ale przypuszczałem że to wina strony, ponieważ po minucie wszystko wracało do normy… Kompa skanowałem już, mks online, ad-aware, spybot search&destroy, czyściłem rejestr RegCleanerem, używałem ComboFixa, SmitfraudFix i nic… ciągle to samo :(…

Poniżej logi, jakby jeszcze jakieś logi były potrzebne to prosze pisać, bo nie wiem konkretnie z jakich programów mam dać logi. Narazie przedstawiam z :

Hijackthis

SDFix

ComboFix

Pozdrawiam.

tez mialem kiedys taki problem, i okazalo sie ze kabel mialem uszkodzony od karty sieciowej, wymienilem i jest cacy.

hmm… tylko problem w tym, że mam internet, pod usb usb, a nie sieciówke… no ale może spróbować pod inny port podłączyć? Możliwe jest to, że po prostu windows wyłącza np. port bo jest jakaś przyczyna czy? hmm… nie rozumiem…

moze byc tez kabel uszkodzony telefoniczy, masz neo czy co?

Logi czyste

Optymalizacja XP: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580