Zwieszanie się komputera

Witam.

Od około dwóch tygodni mam problem na starym kompie.Niżej podam co to za podzespoły jednak wcześniej opiszę problem…odrazu mówię że dzieje się to samo na windowsie/linuxie więc to nie sprawa systemu.Gdy komp jest włączony i max słucham muzyki z youtube nic się nie dzieje…jednak po odpaleniu gry (nie ma znaczenia jakiej testowałem na WarRock demo battlefield’a 2142,cmr03…) za pierwszym razem przez około 30 min można pograć a potem gra się zawiesza a w słuchawkach tylki jeden dźwięk “piiiiiiii”…póżniej gdy zresetuję komputer włączę grę jest to samo…tylko prawie odrazu góra 5 min i ta sama zwiecha.Wykluczam Ram i Procesor (ram testowałem linuxem a procesor w evereście ma 45 stopni)

Konfig komputera

Amd Barton 1.54

512 Sdram

Radeon9100

Soltek SL-75JV

Nie mówić że to stary sprzęt i co ja na nim robie ;] od razu mówię że nie spieszy mi się do wymiany…i nowego kompa…

Mam przypuszczenie że bateria biosu kończy swój żywot i daje mi to do zrozumienia ale czekam na opnie znawców ;]

72ec3edee7e2fd63m.jpg

co to temp2? bo temp1 to proc…

Kolego komp Ci sie grzeje i prawdopodobnie od tego te zwisy ta temperatura 144 to za duzo,przeczysc wiatraki ,powodzonka

ta? a powiedz mi co to to 144? bo na pewno nie proc;]

tego to juz nie wiem.:(byc moze chodzi o karte graficzna.masz na niej wentylator czy tylko radiator?a komp ci sie wiesza tylko w takcie grania ?czy w trakcie normalnej pracy tez?

Ściągnij HDtune i wklej tu smarta

To jest przekłamanie programu

heh nie pomyślał bym ;] to 144…to temperatura grafiki…zobaczyłem że wiatrak się nie kręci…uff…mam nadzieję że się nie uszkodziła