Zwisy Kompa Co Chwile - Prosze O Szybką Pomoc!, nie mam juz

Witam od jakiegos czasu , a konkretnie od formata komp mi sie wiesza po kilkunastu minutach od jego wlazenia a takze restartach. Problem przestawia sie tak, wlaczam komputer nastepnie wchodze na neta przegladac www, po kilku chwilach widze ze net zanika a nastepnie nastepuje zwis. Co ciekawe po znikajacym necie , mozna sie zorietowac ze zaraz bedzie zwis i tak za kadym razem. Moj konfig obecnie to P4 1.4GHZ, Radeon 9550XT, 2xnapędy, Maxtor 40GB, Zasilacz ModeCom 350W, Plyta Gigabajt. Prosze o pmoc w rozwiazaniu tego problemu, pozdrawiam

Przeskanuj skanerami z poniższych linków:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17671

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17685

tutaj masz najnowsze wersje 3 skanerów z pierwszego linku :

:arrow: CWShredder 2.1

:arrow: Spybot Search & Destroy 1.3

:arrow: Ad-aware SE Personal 1.05

Wklej potem loga z HiJacka

Ja miałem identycznien problem,komputer nagle zwis po paru minutach i okazało się że to była wina sterownika do karty graficznej, próbowałem różnych najnowszych sterowników i dalej się to działo, więc zainstalowałem starszy sterownik który miałem dołączony na płytce do karty graficznej !!

Sprobuj zainstalowac starszy sterownik.

_____________________________________

Pozdawiam ! ! ! ! !

Dokładnie, nowsze nieznaczy lepsze.

To co kolega Damian plus jak XP podgląd zdarzeń i co za błędy.

Przed instalacją nowego systemu,czasem nie robiło się tak samo co teraz.

problem wyglada dokladnie tak , kupilem nowego kompa i wsadzielm tam zasilacz ze starego (350 ModeCom). Konfig nowego kompa to :

-AMD 64 3200+

-GF 6800GT

-1024 RAM

-ASUS A8V

-SAMSUNG 160GB

-2x Napedy

jakis czas komputer chodzil bez problemow, potem nagle zaczely sie te zwisy , nie wiem moze to przez jakis program?? hm wiec postaanowilem wrocic do starego konfiga a do nowego zamowilem nowy zasilacz TAGAN 420W i czekam obecnie na niego. (zasilacz przelozylem ponownie do starego konfigu i teraz z niego korzystam)