Zwisy komputera

Witam. Mam pewien problem. Od pewnego czasu zwiesza mi się komp. Najczęściej dzieje sie to przy uruchomionym połączeniu internetowym oraz podłączonym eMule. Wtedy wystarczy że uruchomię Winampa albo Subedit Player i mam zwis. Jeśli nie podłączam neta i nie idzie eMule w przypadku wlączenia wyzej wymienionych programów zwis następuje po około 30 minutach. W podglądzie zdarzeń nie ma żadnej informacji o błędzie ani ostrzeżeniu. Mam zainstalowany adapter IrDA którego sterowniki nie są podpisane cyfrowo oraz aplikację do Siemensów Mobile Phone Manager również z niepodpisanymi cyfrowo sterownikami. W managerze urządzeń nie ma żadnych pytajników ani wykrzykników. Załączam loga z HijackThis. Widzę w nim jeden problem ale chcę aby zobaczył to ktoś kto zna się na tym lepiej ode mnie. Nie sądzę jednak aby była to przyczyna zwisów. Proszę o poradę.

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

Do usunięcia te wpisy:

Poza tym czysto :slight_smile:

Skan EWIDO po update :slight_smile:

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

Oto log z Silent Runners

Log jest ucięty…

Poczekaj, aż pojawi Ci się komunikat, że log został skończony - dopiero wtedy wklej go na forim :slight_smile:

Sorki, pospieszyłem się. Oto pełny log:

Przy okazji: usuwam podane elementy ale po restarcie element powraca w tej samej formie:

Witam,

Przejdź do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\

Kliknij na BootExecute i skasuj wszystko prócz autocheck autochk *

Przeskanuj http://www.ewido.net

Usunąłem tak jak napisałeś. Przeskanowałem ewido i nic nie wykrył. Zobaczę jutro czy nadal będzie sie zwieszał i napiszę. Dzięki wszystkim za pomoc. :slight_smile: