Zwolnienie neta

(Pax555) #1

ostatnio coś mi zwalnia net, strony długo się wczutuja i pobiera mi pliki z predkoscia 5-15 kb/s mam DSL 512, czyscilem w przegladarce lecz nic to nie dało, nie wiem czy tlyko mi tak muli net z dialogu czy wszystkim

na wszelki wypadek podaje loga z HijackThis:

(Bbieniol) #2

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

(Pax555) #3

a jak włączyc tryb awaryjny, sorry że takie głupie pytanie ale dopiero sie ucze o kompach :wink:

(Bbieniol) #4

W momencie kiedy komputer się resetuje i ma jeszcze czarny ekran klikamy nieustannie i bardzo szybko w klawisz F8. Problem z metodą F8 polega na strzelaniu w ten klawisz WE WŁAŚCIWYM MOMENCIE: na czarnym ekranie ale nie za wcześnie (inaczej wystąpi błąd klawiatury) i nie za późno (inaczej załaduje się Windows w trybie Normalnym). Po pojawieniu się menu tekstowego należy wybrać opcję: Tryb awaryjny

(Pax555) #5

a jaest jakis inny sposób na uruchomienie trybu awaryjnego, ponieważ mam mysz i klawe na przekaźnik nie na kabel i ona dopiero działa gdy system przejdzie do panelu logowania :confused:

(Bbieniol) #6

Usuń to w takim razie w trybie normalnym :slight_smile:

Po zabiegach koniecznie wklej logi o które prosiłem :slight_smile:

(Pax555) #7

Log z HiJack:

i log z Sillent Runers:

(Bbieniol) #8

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

(Pax555) #9

jakos tego smms nie znalazłem :confused: , mam tlyko to

(adam9870) #10

tego pliki już nie ma.

Więc FIX powinien wyglądać tak:

(Pax555) #11

aha to podaje nowe logi

HiJack:

Sillent Runners:

(adam9870) #12

Start => uruchom => regedit => przejdź do:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

po prawej stronie powinien znajdować się klucz .nvsvc który spróbuj usunąć.

Po wykonaniu wklej nowy log z silenta.

(Pax555) #13

Log z Sillent Runners:

(adam9870) #14

Już jest ok.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

(Pax555) #15

otwieranie stron żeczywiście sie poprawiło i szybciej je otwiera :wink: lecz dalej mi podbiera pliki z predkoscia 0-25 kb/s :expressionless:

(Bbieniol) #16

Nie jest to wina syfu. Skontaktuj się z providerem :slight_smile: