Zwolniona praca komputera, internetu, zawieszanie się - Logi


(Salladynn) #1

Witam,

ponownie zwracam się do Was z prośbą o sprawdzenie moich log'ów, gdyż ostatnimi czasy mój komputer miewa dziwne zachowania. Mianowicie internet chodzi, jak żółw (możliwe również, że to wina dostawcy, ale chciałbym wiedzieć czy ode mnie też coś jest nie tak), komputer ma wolny czas załączania się (wyłącza się zadziwiająco szybko) oraz zawiesza w najmniej spodziewanym momencie (nie wiem, czy to od "organów", czy oprogramowania etc.). Zamieszczam więc tutaj logi:

  • Hijack This

  • SRE

  • OTL Extras

  • GMER - tak długiego log'a z GMER'a nigdy jeszcze nie miałem, dlaczego aż tyle mi nadrukował?!

  • OTL - również dosyć długi, nie wiem dlaczego.

Wszystkimi programami skanowałem wg. instrukcji podawanych przez innych użytkowników i nic nie zmieniałem. Ostatnie dwa logi musiałem wysłać na wklej.org , gdyż na wklejto.pl już się nie mieściły -.-

Liczę na Waszą pomoc, chciałbym również dodać że regularnie pielęgnuję/czyszczę/utrzymuję w porządku swój komputer, jeżeli to może w czymś pomóc.

Pozdrawiam,

Myzrael.


(Gutek) #2

Optymalizacja XP: viewtopic.php?t=76580

Czyszczenie rejestru:

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509 oraz użyj CCleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html


(Salladynn) #3

Regularnie stosuję CCleaner, RegCleaner oraz Odkurzacza.

Bardzo prosiłbym o sprawdzenie logów, od dzisiaj nawet antywirus się nie załącza :frowning: Tak więc myślę, że to na pewno jakaś infekcja.

Pozdrawiam,

Myzrael.