Zwolniony Internet

Witam.

Od jakiegoś czasu mam problem z internetem.Internet bardzo dziwnie sie zachowuje skacze raz jest raz nie ma.

Zgłaszałem wiele razy do operatora sieci a on twierdził ze u nich jet wszystko ok u mnie cos nie tak musi byc chociaż byłem przekonany ze to wina dostawcy bo wszyscy tutaj mają taki internet i też narzekali wiec nie tylko ja mam ten problem.

Jakis czas temu zadzwonił do mnie gosc z sieci w sprawie tego internetu tłumaczył mi pewne sprawy kazał ściągnac antywirusa zabezpieczyc sie ściągnac SP3 itp.

Pytał jeszcze czy używam programów do ściągania filmów czy muzyki typu ares bear share zaprzeczyłem temu bo nie uzywam takich programów.Wtedy gośc był zaskoczony i zapytał mnie "dlaczego mój internet wysyła więcej danych na serwer niz pobiera.Sam byłem zaskoczony bo żadko kiedy wrzucam jakies pliki na serwer czy wysyłam emaile z dużymi załącznikami.Bardzo mnie to ździwiło zacząłem sie zastanawiac czy to przypadkiem nie moja wina.

Zrobiłem to co gosc kazał mi zrobic czyli ten antywirus itp fakt internet poprawił sie.

Byłem nawet zadwolony ale to nie to czego chciałem a chciałem zagrac sobie w Csa bez lagów a tu buu dalej to samo.Sam intenet nie chodzi tak źle tylko chyba cos mu przeszkadza tylko nie wiem co.Problem polega na tym ze są bardzo duże skoki intenetu raz prędkosc jest 0 a potem skacze do 550 i tak cały czas 0 i z nów 500 ileś.Tak samo na tescie prędkosci raz jest 500 iles a raz 100 .Te skoki nie są chyba normalne tym bardziej ze przeszkadzają nawet w ładowaniu sie strony bo zacznie sie ładowac chwile sie zatnie i zaraz ją załaduje.Dodam że jest to internet 512 radowy wiec nie jest za dobry ale wcześeśniej nie miałem z nim problemów mogłem grac sobie przez neta bez lagów a teraz to masakra.

Prosił bym o jakies rady , wskazówki bo juz sam nie wiem co mam robic i czy to wina sieci czy moja

z góry dziękuje pozdrawiam :slight_smile:

luki4421 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

Pokaż log z: OTL

Przestawiasz w nim Processes i Modules na All oraz wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes :

Klikasz Run Scan. - otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

O to logi :

:arrow:

http://www.wklej.org/id/267527/

Dodane 02.03.2010 (Wt) 15:13

Da ktoś jaką podpowiedź?