Zwolniony komputer, internet, gg nie chodzi

(Pawczyz) #1

Dzisiaj przestało chodzić mi gg ,

nie chce wogóle się zrobić dostępne,

dodam jeszcze że program uTorrent też przestał ściągać pliki a internet chodzi wolniej. Boję się że mam jakiegoś syfa ... bo ostatnio komputer dziwnie się zachowuje mało tego >dodam jeszcze że od jakiegoś roku mam taki problem że komputer sam się resetuje ... czasami z 3 razy na dzień czasami raz na miesiąc :frowning: :frowning: niezależnie co robię i niezależnie o której godzinie ... po prostu kiedy mu się spodoba

Wpis ( wersja v2.0.0 (BETA) :

Za wszelką pomoc odrazu dziękuję :slight_smile:

(Gutek) #2

Najpierw automat - Daj log z ComboFix

(Pawczyz) #3

Proszę bardzo: ( dodam że się ciesze że to ty się zająłeś moją sprawą , już raz mi pomogłeś ufam że teraz też )

(Gutek) #4

folder i kliki usuń w trybie awaryjnym. Wyłącz i włącz przywracanie systemu

Pobierz program SDFix

-

(Pawczyz) #5

możesz napisać mi dokładni co po kolei mam zrobić?? bo nie rozumiem co z tym pierwszym ... mam ręcznie usunąć te pliki w trybie awaryjnym ??

(Gutek) #6

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Pobierz program SDFix

-

(Pawczyz) #7

wszystko zrobiłem o co prosiłeś zamieszczam raporty:

(Gutek) #8

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Po tym nowy log z Combo

(Pawczyz) #9

wyskakuje błąd: nie można zaimportować C:\ bla bla bla Określony plik nie jest skryptem rejestru .

można importować tylko binarne pliki rejestru wewnątrz Edytora tekstu.

(jessica) #10

W takim razie spróbuj ręcznie:

>>Start >>> Uruchom >>> wybierz (lub wpisz) REGEDIT >>OK>

jessi

(Pawczyz) #11

Wszystko zrobione

logi z combofixu:

(jessica) #12

Wszystkie podobne "foundy"usuń ręcznie.

Jeśli nie będą widoczne, to najpierw usuń atrybuty ochronne:

>>Start>>Panel Sterowania>>Opcje Folderów>>Widok>>usuń zaznaczenie przy "Ukryj chronione pliki systemowe">

>zaznacz przy "Pokaż ukryte plik">>Zastosuj>>OK

To wszystko.

jessi

(Pawczyz) #13

ja mam tych found'ów bardzo dużo w C napewno wszystkie wyrzucić?? :smiley:

(jessica) #14

Masz ich chyba 128 - wszystkie usuń, bo są w nich zamknięte wirusy.

To są po prostu Kwarantanny.

jessi

(Pawczyz) #15

ok już się robi 8) Dziękuję za pomoc tobie, Gutek2222 tobie też dziękuję za pomoc :stuck_out_tongue: