Zwrot pieniędzy za GTX770 - jaką kartę kupić?

(piotrlis) #1

Witam

Otrzymałem ostatnio zwrot kwoty 1499zł za spaloną kartę MSI GTX770 ze sklepu morele. Pieniądze te chcę przeznaczyć na jakąś nową. Mogę trochę dopłacić.

Proszę o porady jaką kartę najlepiej kupić w tym rejonie cenowym. Myślałem oczywiście nad GTX970 (wersja gaming od msi), ale te 3.5GB ramu zamiast 4GB trochę mnie zmieszały  :?

960 SLI raczej odrzucam ze względu na zbyt dużą ilość potencjalnych problemów. Polecacie wybrać tą 970? może jakiegoś Radeona? Czy powinienem poczekać na coś innego (średnio mi się to uśmiecha, ale jeśli na prawdę warto to mogę zaczekać). Do 970 msi dodaje Wiedźmina i mysz za ~40€, kusi trochę.

Pozdrawiam i z góry dzięki za porady. Również będę wdzięczny za spojrzenie w podpis na forum i informację, czy któryś z podzespołów nie będzie ograniczał karty.

(Atronics) #2

jeśli cena pozwoli 

http://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-970-superclocked-acx-2-0-4gb-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-04g-p4-2974-kr-667982/

(piotrlis) #3

dzięki za poradę

jasne, że pozwoli, myslałem nad MSI gamers a ta jest prawie 100 pln tańsza.

w msi kusi mnie jednak bezdźwięczne chłodzenie przy niskich temperaturach i gratisowa mysz za ~40€ :smiley: