Zwycięzca Robinsona?


(Damian) #1

Chciałem zapytać osoby interesujące sie programem "Wyprawa Robinson" kogo obstawialibyście do wygranej????

Ja stawiam na Kaśke.


(system) #2

Kiedy następny odcinek bo nie śledzę tego programu?Jeden odcinek widziałem.Lepiej to się ogląda od Baru! 8)


(Minio Dp) #3

bardzo chciałbym żeby wygrała Patrycja chociaż załuje że odpadła Agnieszka( mieszkamy w tej samej miejscowości) :stuck_out_tongue:


(system) #4

Chyba w tym samym akwenie! :wink:


(dżasny) #5

cool by było gdyby wygrała kasia i jej ciało :smiley:


(:: MARIO ::) #6

dokładnie :smiley: szkoda ze nie ma czegoś takiego jak Bar Vip :smiley:

Robinson Vip Kasia Show :lol: :twisted:


(Damian) #7

:smiley: :smiley: No jak Kasia wygra to jej ciało raczej też :roll: :wink:

Ja postawiłem na kasie nie ze względu na jej ciało,na które bynajmniej nie pozostaje obojętny,ale ze względu na charakter tej jakże uroczej niewiasty. Ma olbrzymie samozaparcie,dzięki czmeu potrafi przeć przed siebie,bo osiągnąć cel. Właśnie za to nalerzy się jej wygrana.


(Minio Dp) #8

Kasia to jest ładna ale mnie strasznie wkurzała tym swoim płaczem że tata z nią jest i wogóle. Jest to taki wyrośniety rozmazany oraz przepiękny dzieciaczek :slight_smile:


(dżasny) #9

Moze mi ktos wytłumaczyc w jaki sposob kasia bedac w robinsonie przez ponad miesiac nie myjac zebow przez znaczna wiekszos dni i nie uzywajac wogóle makijazu jest w takiej zajebistym stanie ? !!


(Damian) #10

Z tym wyrośniętym i rozmazanym to się mylisz. A że ma chwile słabości to inna sprawa. Ciekawe która modelka na jej miejscu byłaby tak mocna??

W sytuacji kiedy to wiadro ogerwało jej całego paznokcia u nogi,ona dalej walczyła o wygraną. Niewiele jest takich osób,a co dopiero modelek.

Widocznie ma naturalne piękno a nie takie syntetyczne jak większość "pięknych" lasek

:?


(system) #11

Tylko co to ma do higieny? :o


(Damian) #12

Mówiłem o części pytania dżasnego dotyczącej makijażu. Chodziło mu zapewne o wygląd jej świetny stan urody mimo braku makijażu.

Proponuje zakończyć dysputy nie na temat i powrócić do głównego wątku :slight_smile:


(Marsmo) #13

Zgodzę się z Damianem - widać po rysach twarzy i oczach, że chociażby nie wiem co - to i tak Kasia urodę ma nie do stłamszenia żadnymi - nawet najgorszymi survivalowymi warunkami!

Oczywiście chcę żeby wygrała, bo obserwowałam jej niesamowite zmagania z własnymi słabościami (w końcu to delikatna istotka) i wyszło na to, że jest przede wszystkim niesamowicie silna psychicznie!

Należy się jej ta wygrana! :slight_smile:

Natomiast co do tego nie mycia zębów i innych aspektów higieny, to tak do końca w to nie wierzę, że pewne elementy nie są reżyserowane na potrzeby programu.

Podam przykład! Zęby to pikuś, tego nie idzie sprawdzić... :stuck_out_tongue:

Natomiast jako dobry wzrokowiec i obserwator, zwróciłam uwagę - że te wszystkie panienki - niby nie używały depilatorów (no bo ich niby nie miały), a mimo wszystko miały zawsze gładkie nogi i różne inne zakamarki! 8) W cuda nie uwierzę... :twisted:


(dżasny) #14

Też to zauwazylem ....To jest z pewnoscia na potrzeby programu....albo moze depiluja kamieniami albo paskiem ...Lub po prostu wyrywaja sobie nawzajem ;]Ale wszyscy tam mieli biale zeby! !!


(Dragonlnx) #15

Patrycja bardziej wytrzymała - judoka, fitneesska :slight_smile:

Głosowałem na Patrycję :lol:


(Czr R1) #16

Nikt nie wygrał :smiley: Ogłoszenie wyników będzie w Poniedziałek :smiley: \Tak więc nie przegap tego odcinka :wink: Ja chyba głosuje....Nie głosuje na rzadną bo obie bardzo lubię i mi najbardziej py pasiło jakby obydwie wygrały :lol:


(Fortun15) #17

Wczoraj specjalnie zrezygnowalem z ogladania mistrzow(valencja-werder)

Zeby sie dowiedziec kto wygral:) a o ni takie co odwalili :smiley:

Moim zdaniem wygra Kaśka :slight_smile: Jest chyba bardziej wytrzymala na ból od Patrycji, chociaz w Robinsonie to nic nie wiadomo :stuck_out_tongue:


(Damian) #18

Głupio jest pomyślane,aby zwyciężczynie wybrali przegrani :roll: Zapewne będą kierować się swymi sympatiami i antypatiami,co nie pozwoli dać sprawiedliwego wyroku :frowning: O wygranej powinno zadecydować kolejne zadanie.


(Carolin6) #19

Wygra Patrycja , na bank . Tylko ciekawa jestem jakie im zawody wymyślą.

Zastanawiam się czy po powrocie do domu włączą do swego menu

pędraki,karaluchy i te inne paskudztwa.

P.S.

Mogę odstąpić pomysła na topic:

" Co najbardziej obrzydliwego udało Ci się zjeść "

:smiley: :smiley: :lol: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue:


(Dragonlnx) #20

Flaki :rotfl: