Zwycięzca Robinsona?

Flaki są dobre bez flaków czyli sam rosołek z tych flaków :smiley: miodzio, ale flaki jak jem to mi nawet nie przeszkadzają połykam bez przegryzania i git :lol:

a zioła ?? :mrgreen: - te dla zdrowia ! Beee …

No, ja wczorajszy odcinek sobie nagrałem. Ale głupio, że uczestnicy wybierają. Nie podoba mi się to :smiley:

Wy tu dyskutujecie a oni już w domku cieplutkim sobie siedzą hhee :lol:

Telewizja i inne media to bajki dla dorosłych dzieci!Można wykreowac inną rzeczywistość,tak jak w matrixie!

Przecież to jest oszukaństwo,

W internecie - nie pamiętam źródła było opisane, że mieli co jeść i to był taki pokaz tylko z telewizji,

Nikt by nie urzymał higieny bez żadnych dodatkowych bajerów typu “depilarka” itp.

Ale podpuścić widzów - zawsze można =D> Brawo dla TVN-u

:-# Dla tych, którzy się wrobili.

Jeść to oni na pewno co mieli jakieś tam racje żywnościowe dostawali może nie duże ale dostawal. Bo nie możliwe jest żeby tak cały czas nic nie jeść ja nie zjem czegoś przez 6 godzin to brzuch mnie równo boli :lol:

Ciekawe co robiły dziewczyny jak miały motylkowe dni?

A co miały robić?? :shock: Używały liści bambusa :hahaha:

Nie wiem,czy ktoś z własnej woli potrafiłby zjeść coś co go obrzydza,więc pytanie jest nie trafione! :stuck_out_tongue:

Lepiej spytaj,co zjesz(czego nie nawidzisz)za milion dolarów???

Dla chińczyków pies lub zgniłe jaja są przysmakiem,dla francuzów żaba lub ślimak,a dla polaków np.flaki więc repertuar jest szeroki! !!

Ja chciałam tylkosprzedać pomysł na topic!!

a jakie kto zjada obrzydliwości i za ile wcale mnie nie obchodzi!! :twisted:

Właśnie zaczął sie finałowy odcinek,więc macie jeszcze czas na wypowiedzenie się w tej kwestii.

Taaak oglądamy. Ciii :slight_smile:

Wygrała! !!

Moja krew :lol: 8)

Należało jej się to

To akurat inny program! :x

witam

no i tak jak myslalem wygrala KASIA :smiley: