Zwycięzcy konkursu.... :)

Witam,

Czy jakiś użytkownik forum wygrał coś w konkursie? Proszę pisać jaką nagrode o ile ktoś wygrał. :slight_smile: :slight_smile: Mi niestety się nie poszczęściło. :frowning:

mi też się nie poszczęściło;(

No niestety mi również nie poszło :cry:

No niestety mi również nie poszło,ale w przyszłości kto wie???Pozdro dla całej Redakcji

ja nic :frowning: może następnym razem kurde nawet się nie martwię bo jeszcze nigdy nic nie wygrałem :mrgreen: u mnie to jedno powiedzenie się sprawdza

:mrgreen: Żeby coś wyjąć trzeba najpierw włożyć :mrgreen:

a mi szczescie dopisalo :slight_smile: wprawdzie nie laptop ale wybrany programik jest :slight_smile:

sphinx a dokładniej co?

No ja niestety nic nie wygrałem :frowning: Może za rok :slight_smile:

P.S. No właściwie to mama nie wygrała mi jeszcze 4 lat brakuje :mrgreen:

:cry: ja też nic

ja tak samo a szkoda…

…No, a ja nie mam głośników. :wink:

Złączono Posta : 15.12.2006 (Pią) 21:51

BTW, pisanie, że się nie wygrało ma sens?

Corel Paint Shop Pro X PL

jestem ciekawy (i moze redakcja dp uchyli rabka tajemnicy) ile osob wybralo jaka nagrode

nie wygrałem! :-({|= :cry: :beksa: ale dobrze odpowiedziałem

Nie wygrałem. Nigdy nie wygrywam. Czy kiedyś coś wygram. Jacyś nieznani, co to ich na forum nie ma, to wygrywają, a my bractwo to nic.

Niestety nie wygrałem… jak zwykle :(.

Tu są jakieś czarne układy :stuck_out_tongue:

To tak jak w rządzie :mrgreen: ale ja też nic nie wygrałem nawiasem mówiąc dobrze że chociaż jedna osoba (wiadoma) wygrała coś z vortalu

Jak nas by było mało to uczciwie. Dużo, to oszukują :stuck_out_tongue: Jakieś cheaty znaleźli, albo bugi. :lol:

Shawn Michaels liczba czytelników vortalu przekracza wielokrotnie liczbę userów forum, dlatego proporcje takie a nie inne. W regulaminie nigdzie nie było napisane że chcący wziąść udział w konkursie trzeba być użytkownikiem forum

:roll:

Ja tez nic nie wygrałem :frowning: jak zawsze :mrgreen: