Zwycięzcy konkursu.... :)

Nic nie wygrałem ,a powinno być tak że tylko użytkownicy forum bo z checią chciałbym poznać tego co wygrał laptopa :stuck_out_tongue:

Konkurs był zorganizowany z okazji 4 rocznicy vortalu a nie forum (które powstało później)

JA się ciesze wygrałem głośnik będzie mi do mp3 pasował dziękuje wam. Kiedy mozna się spodziewać nagrody czy w 2006 dostane ją już będzie prezent pod choinkę hi

Ciekawe czy będzie 4-lecie forum ? albo 3-lecie, nie wiem kiedy powstało.

mnie bardziej interesuje kiedy zostanie wydana nowa wersja vortalu i forum… czy jeszcze w tym wieku?

AZPR coś słyszałem o styczniu 8)

Niestety nic nie wygrałem, ale:

Już za 4 lata, już za 4 lata… hehe

Chociaż pięiolecie to też dobry czas na takie konkursy… co nie?

Zaraz… Czy ja już tego gdzieś nie pisałem? Hmmm…

Sphinx, a Ty nie jesteś Debianowcem? Bo sądząc po Twoim avatarze tak mi się skojarzyło jakoś. Po co Ci Corel na Debianie? :slight_smile:

piotrekjunior tak, takie “daty” byly już podawane nieraz :wink: a prace nad nimi trwają od roku? jeśli nie więcej… pisze to jedna osoba? ah te zawrotne tępo… rozumiem że to nie jest robota na 5 godzin, ale okolice roku, albo nawet ponad to “lekka” przesada… akurat ciekawi mnie tylko wersja forum, bo te co jest teraz jest zacofane…

a może choćby go sprzedać. jego nagroda, może z nią zrobić co chce.

Heh ja również nic nie wygrałem, ale jak to powiedziała Gronkiewicz - Walc do Marcinkiewicza, że w życiu trzeba umieć przegrywać

dual boot

debiana mam bo chce, windowsa bo musze :slight_smile:

Mi się … niestety nie UDAŁO … szkoda :frowning:

Mnie też się nie udało. Ale już się przyzwyczaiłem :lol:. Nigdy nic nie wygrałem w konkursach-losowaniach. Tylko głupi masz szczęście - widocznie się nie kwalifikuję :lol:.

[bez obrazy zwycięzcy :P]

ja niestety nei wygralem nic, szkoda:( moze nastepnym razem

Witam

Mam problem … Udało mi się wygrać jedną z nagród w konkursie dobreprogramy.pl. Wiadomość o wygranej otrzymałem 15 grudnia 2006 z maila ***@dobreprogramy.pl. Tego samego dnia wysłałem na adres zwrotny swoje dane. Do tej pory nie otrzymałem wygranej. Kilka razy pisałem co mam zrobić w tej sprawie ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi…

PROSZĘ O POMOC

Kowalski Krzysztof

No to proponuję PW do Administracji, a konkretniej zapewne do Liska :slight_smile:

Dziękuję za szybką odpowiedz :slight_smile: Pozdrawiam …

ja tez jeszcze nie dostalem przesylki i nie wiem czy to normalne i mam poprostu czekac czy cos jest nie tak

wiec moze ktos z administracji by sie tu wypowiedzial i odpowiedzial hurtem a nie do kazdego z osobna na pm

chodzi o ten poniedziałek. więc paczki powinny być już w drodze.

edit.

chciałbym powiadomić, że moja nagroda (tj. Office 2003) właśnie dziś doszła.

niestety poczta gra chyba paczkami w piłkę nożną, bo pudełko jest całe pogięte, a w dwóch miejscach rozdarta folia (na szczęście tak, że wyklucza integracje w zawartość pudełka).