Zyski z reklam na blogach dla blogerów

Cześć

Akurat w jednym z wpisów na blogu przypomniał mi się temat, jaki zarzuciła (oficjalnie) Redakcja na Hot Zlocie 2016. Chodzi o dzielenie się zyskami z reklam na blogach z blogerami. Czy temat jest aktualny, czy coś w tej sprawi jest robione? Czy był to tylko chwilowy (i już zarzucony) pomysł? Bardzo jestem ciekaw odpowiedzi ze strony Redakcji, jak i opinii blogerów i czytelników.

Daj spokój … z tego co mogę się jedynie domyśleć, zaraz padnie odpowiedź że to nie będzie mieć miejsca przynajmniej do czasu transferu blogów na nowy silnik …

czyli … Kiedyś :slight_smile:

1 polubienie

Może i tak, ale liczę na to, że ktoś z Redakcji zabierze zdanie w temacie. Szczególnie, że kilka lat temu był już zaproponowany pomysł ze zbieraniem punktów (również przez Redkację). Przyznaję, że jestem bardzo ciekaw czy cokolwiek jest w tej sprawie robione. Bo to że silnik blogów za szybko nie powstanie to wiemy, ale temat z tego jest mi równie bliski, … o nowym sposobie organizowana konkursu blogowego nie wspomnę, ale to już tyle razy było wałkowane, że robi mi się niedobrze (niestety :face_vomiting: )

1 polubienie

Na HZ16 mówione, na CZ17 już cicho przebąkiwane… Nowe blogi mają być podobno do końca sierpnia, czy jakoś tak mówił @Cebula

Wiele tematów umarło śmiercią naturalną. Pamiętam jeden z CZ bodajże, gdzie Leszek zaprzągł redakcje do zapisywania uwag i pomysłów, które podawaliśmy. Praktycznie nic nie zostało z tego wdrożone…

1 polubienie

Hej,

@djfoxer - Na przyszłość dobrze jest umieszczać użytkowników, którzy powinni się wypowiedzieć. Przyznam, że i ja byłbym zadowolony z nowej odsłony blogów, choć piszę tam raczej rzadko…

@tomekb - Spojrzysz na post otwierający?

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Temat jest aktualny, przymierzymy się do uruchomienia go przed nową odsłoną blogów.

1 polubienie

@Lisek napiszesz nam, jak idą prace nad aktualizacją blogów?

2 polubienia

No więc. Trochę się wszystko przeciągnęło (urlopy, konkurs, już niedługo dowiecie się jaki :slight_smile: ) ale za to, jak dobrze pójdzie, koniec sierpnia początek września będzie inna ciekawostka. Powinna już działać aplikacja mobilna, która oprócz softu, będzie umożliwiała otrzymywanie powiadomień o nowych komentarzach pod swoimi wpisami blogowymi i odpowiadanie na nie.
Co do samych blogów. Mam nadzieję, że do końca sierpnia, najpóźniej pierwszy tydzień września, wrzucimy nowe blogi. Będzie to pierwszy etap zmian. Z Mieszkiem cały czas pracujemy nad wersją ostateczną.

1 polubienie

Jakieś konkrety ? Changelogi ? :smiley:

Lisek to porządna firma. Jak powiedział, że na początku września odpali nowe blogi to mu wierzę :slight_smile:

1 polubienie

Na WM10?.. Oh wait :wink:

Niestety nie :frowning: Na Androidzie i iOS-ie.

No to pewnie na BlackBerry też tylko przez emulacje :stuck_out_tongue:

O nie … Nie pozwolę na to !!! To jawne splunięcie w twarz, wszystkim użytkownikom mobilnego Windowsa !!! Nie o takie DP walczyłem !!!

:wink:

2 polubienia

tylko oby nie na skórę dla Bloga :slight_smile:

4 polubienia

Nie :slight_smile: Żadnych takich, to będzie zabawa w szukanie czegoś na stronie ale o tym dowiecie się w środę/czwartek.

Znowu @Pangrys źle stosujesz formę fleksyjną i niepotrzebnie używasz w zdaniu liczby mnogniej :wink:

3 polubienia

Jest nas dwóch, a w sumie to jak czterech :wink:

1 polubienie

Nie zapomnijmy tylko, w tym szale konkursowych emocji oraz żalu nad WM10, że tezą tego tematu jest: “Zyski z reklam na blogach dla blogerów, temat zakopany?” :wink:

Rozwiń temat :>

1 polubienie