Zyski z reklam na blogach dla blogerów

Może zgłoś to w dziale z bugami i pomysłami na foru, to @Lisek będzie bardziej pamiętał :wink:
Tam jednak staramy się na bieżąco reagować, widać bardziej się to sprawdza :wink:

Heh Panie, ja już nie wiem gdzie to zgłaszać… było zgłaszane ustnie na CZ lub HZ, było w bugtrackerze, tu na forum też gdzieś było z tego co widać w komentarzach pod zalinkowanym problemem. Także jak dla mnie to tylko wymówka, niedługo dojdziecie do wniosku, że na forum jest też za dużo problemów i będzie kolejne miejsce do zgłaszania…

1 polubienie

https://forum.dobreprogramy.pl/c/serwis-dobreprogramy/bledy-pomysly-i-sugestie - tu tomek proponuje zrobić temat.

Stary wątek umarł bo miał z 800 postów i połowa błędów utonęła w nim.

A tu będzie inaczej?.. to już 3. lub 4. miejsce…

https://www.dobreprogramy.pl/Za-duzo-miejsc-do-zglaszania-problemow.,BugTracker,83251.html

Ja proponuje podlinkować dział z forum do Bugtrackera (po to on jest).

Zgłaszanie tego w piątym miejscu nie ma sensu, my wiemy że jest taki problem, tylko nie bardzo jest jak go łatwo rozwiązać. Idealnym rozwiązaniem byłoby przeprojektowanie strony głównej, do czego się przymierzamy, ale jak się pewnie domyślacie prędko to nie nastąpi. Wtedy zaburzenie chronologii nie byłoby problemem. Nie możemy niestety z różnych przyczyn (m.in. SEO) publikować tego samego artykułu z różnymi datami albo “podbijać” daty publikacji. Jeśli w międzyczasie wymyślimy jakieś inne rozwiązanie, to od razu je wcielimy w życie…

To była żartobliwa wypowiedź, wiadomo że problem był zgłaszany dawno i warto to poprawić…

Hmm, jest przyklejanie wpisów, może na tym by to w jakiś sposób oprzeć?

Żartobliwa, nieżartobliwa - wiesz, zmienianie po raz kolejny miejsca zgłaszania doprowadzi do tego, że tych zgłoszeń będzie rzeczywiście mniej, ale nie dlatego, że będą sprawniej rozwiązywane… ale dlatego, że nikomu kolejny raz nie będzie się chciało zgłaszać :slight_smile:

Rozumiem, że to drażliwy temat nie do żartów :wink:

Generalnie masz rację, wiadomo. Zgłaszanie tego na forum jest o tyle prostsze, że mam wrażenie częściej tu zaglądamy po prostu niż do tamtego bugtrackera, można to łatwiej podbijać, etc.

Ma “deżawi” :stuck_out_tongue:

Szukanie optymalnego rozwiązanie często obarczone jest drogą przez wiele nietrafionych pomysłów, aż w końcu wpadasz na coś, co się sprawdza :slight_smile: my np. w redakcji mieliśmy tak ze Slackiem.

Slack powiadasz… :wink:

Do celow redakcyjnych bardzo sie sprawdza, w kanalach dla uzytkownikow faktycznie pusto.

Ostatnio tam do Ciebie zagadywałem i nic… echo :stuck_out_tongue:
https://screenshots.firefox.com/r1UbBcdpIxHPORjd/dobreprogramy.slack.com

Powtórzę, “do celow redakcyjnych” :wink: Komunikujemy się tam głównie wewnętrznie, twoja wiadomosc akurat zauwazylem, tylko wydala mi sie wyrwana z kontekstu, nie wiedzialem o co chodzi, wiec nie odpisalem :stuck_out_tongue:

Otworzenie Slacka dla uzytkownikow chyba się nie sprawdziło, mało osób z tego korzysta, chat na forum jest lepszy, szczegolnie w wersji pelnoekranowej.

1 polubienie

@lisek czy w nowej wersji blogów będzie możliwość planowania publikacji?

W sensie, publikujesz ale widoczny wpis będzie dopiero wg zadanej daty publikacji?
Jeżeli tak, to szczerze mówiąc, nie myślałem o czymś takim ale jest to w zasadzie do zrobienia.

2 polubienia

Tak, coś takiego miałem na myśli. Po prostu wpis publikujesz, ale ustawiasz datę widoczności na przykład na za dwa dni. Jeśli w międzyczasie moderator zaakceptuje to wpis pojawi się zgodnie z harmonogramem za dwa dni. Jeśli moderator nie zaakceptuje to wpis pomiko daty oczekuje.

Jest to nieźle narzędzie na przykład w przypadku cyklicznych serii wpisów, gdzie na przykład na początku można ogłosić, że w każdym czwartek o 20 nowy odcinek :wink:

1 polubienie

Albo dla niektórych ostatni dzień miesiąca :>

4 polubienia