Żywy firefox :)

@BlackMan

No właśnie szukałem po linkach i nic :confused:

Widzę ,że moja sugestia wywołała żywą dyskusję… Nawet włączył się sam eks mod fiesta z którym znam się na tym forum nie od dziś… Pragnąłbym zwrócić uwagę na jednął subtelność - otóż jeśli jakiś powiedzmy koncern lub inny producent samochodów robi premierę auta i chcę go pokazać to przecież nie ciąga za sobą na wybiegu atrapę samochodu na sznurku … prawda…?? Dlatego też zauważyłem pewną nieścisłość i o tym też zakomunikowałem… Fakty oddaje się poprzez rzeczywistość…

Prawda jest taka że dla Ciebie nie ma różnicy pomiędzy rzeczą a istotą żywą.

A to już niestety jest żałosne :frowning:

:roll:

Tylko Mozilla nic o typ “lisku” nie wie

To nie jest element reklamy !!

To by było poświęcenie dla dobra sprawy… Wiecie dlaczego firma sony ma nazwę sony - ponieważ ktoś wpadł na to ,iż owe słowo może wymówić nawet byle kto… choćby mieszkał w dorzeczu Amazonki… Poza tym nazwa szybko wpada w ucho… itd. Natomiast “płonący lis” - też ma z pewnością jakieś uzasadnienie… -może właściciel poluje na lisy obok terenów roponośnych czyli jakiegoś szybu naftowego… Albo to jakiś satanista… ??

:shock: etopirynkę ? :shock:

wbrew pozorom powiedzieć Firefox wcale nie jest tak trudno

bo nie nazywa się panasonic :twisted:

Sądzę,że obaj się mylicie :slight_smile: Moim zdaniem lisek z pierwszego posta i wspomniana panda to takie samo zwierzę,tylko w różnym wieku.Na dowód kilka fotek pandy.Widać,że niektóre są młodsze od innych i mają jaśniejszą sierść :slight_smile: Podejrzewam,że lisek ze zdjęć wacek4 jest kapkę “podrasowany” :wink: na potrzeby Firefoxa:

e224492d84f3e7c0m.jpg 6d6d18d416e7097em.jpg93cb4c4da02284d1m.jpg681b80d540565b06m.jpg 8b0dcbbda2cde9b1m.jpg

6de68d6d6ca446cam.jpg

ccdc81a4282a0986m.jpg

376c7377b73797cam.jpg ad1f319aa480df53m.jpg

Poza wszystkim jednak,to nie pochwalam trzymania w domu,a ledwo toleruję hodowlę w zoo,dzikich zwierząt.Przez takie konsumpcyjne myślenie pt.“chcę mieć” wiele dzikich gatunków jest na wymarciu a miliony niewinnych stworzeń wyrywa się z ich naturalnego środowiska i w niewiarygodnie okrutnych warunkach przemyca się,tylko po to aby jakiś rozkapryszony dzieciak mógł bawić się biednym zwierzakiem,jak zabawką :evil: Cieszmy się tym co mamy i pozwólmy ślicznym misom,tygryskom,papużkom,rybkom etc.cieszyć się ich życiem na wolności :smiley:

Ale jest też druga grupa osób która na pewno zapewniłaby takiemu zwierzakowi świetny byt.

Sorry,ale nie zgadzam się :evil: Złota klatka to jednak wciąż klatka!Jeśli tego nie pojmiemy,to te gatunki nadal będą zagrożone.

Ja np. kilka lat temu kupiłem ratlerka i do dziś trzymam go w akwarium… Jedyny kłopot to zmiana trocin w zimę… Ostatnio wiele myślałem o hodowli takiego lisa w piewnicy pod półkami na słoiki… Bo do zwierząt jak pisze [w kontekscie] aju trza mieć zamiłowanie…

Na razie nie wiemy nawet co to za garunek i czy jest o zagrożony ;]

Milicja przestań pisać pierdoły bo to już niesmaczne się robi :frowning:

Jest to czerwona panda i jest tutaj http://www.bbc.co.uk/nature/wildfacts/factfiles/6.shtml jej opis+fotki.NA PEWNO jest zagrożonym i chronionym gatunkiem :stuck_out_tongue:

Conservation status

The IUCN classify red pandas as Endangered, and they are on CITES: Appendix I. They are protected in Nepal and China.

http://www.bbc.co.uk/nature/wildfacts/factfiles/6.shtml

Tylko że mi nijak te dwa zwierzaki nie są do siebie podobne ;]

Wacek skąd żeś to zdjęcie wytrzasnął :stuck_out_tongue: ?

Po prostu wpisz w google “firefox”–>grafika–>szukaj :smiley:

fakt(jest) ale to zbyt trudne było żeby odgadnąć :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a tu cos po "naszemu"o tym zwierzaku:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Panda_ma%C5%82a

fragment z linku :

“Na terenach gdzie panda mała występuje w potocznym języku chińskim jest ona nazywana hǔo hú (火狐), co dosłownie oznacza “ognisty lis””

Pomyśl nim napiszesz :x

Milicja chyba jest z Greenpeace’u :smiley: albo innych ekoludków…

Dużo takich jest u mnie w mieście, kilka kilometrów od miasta jest BARDZO często uczęszczana droga, dużo osób tamtędy jeździ, ale nie jest odśnieżana i nie sypią solą, bo obrońcy środowiska prostestują, że to tam niszczy środowisko, że ładna okolica i niszczyć nie można… ilość wypadków w miesiącach zimowych na tej drodzę przemilczę…

Wyczytałem na jadnym forum że to jest pies (tylko ztuningowany :stuck_out_tongue: )

Lis i ukradł jaja ! jestem bez płodny ! hehe lisy ok fajnie tylko że by koory kradl i jaaaju !