Talent Copy V wolniejszy niż w Windows kopiowanie

Talent Copy V wolniejszy niż w Windows kopiowanie… a już myślałem, że będzie szybszy ale to nie prawda testowałem i jest znacznie wolnieszy…

Znacie prosty i szybki program do kopiowania lub przenoszenia plików (ale żeby było pobnie jak w Talent Copy 1, 2 kliki)

total comander miał w sobie ustawienia, którymi można było niby przyspieszyć kopiowanie ale żaden program dysku twardego ci nie przyspieszy a z tego co widzę to masz wolne i nisko wydajne HDD

Nisko wydajne to są ale tylko przy plikach małych (np. grafika) a mp3, wideo to znacznie szybsze 70-100 MB/s … i jeszcze więcej, zależy od obciążenia i defragmentacji plików!

Mi nie zależy na szybkości ale na wydajności ( w ogólnym działaniu)

Tylko jednaorazowo(!)

Pytam się tylko jak szybko przekopiować dane a dokładnie chce skopiować kilka Terabajtów danych bo chce sprzedać dyski a kupic może jakiś serwer 16 TB.

Z dysk na dysk? Najszybciej będzie programem typu clonezilla sklonować partycje - zaletą jest to że w tym przypadku niema znaczenia czy masz do czynienia z małymi czy dużymi plikami, bo program tego typu leci po kolei bajt po bajcie.