Telefon do 130zł

Co polecilibyście mi z tych telefonów?

http://allegro.pl/search.php?string=mot … ice_to=130

Może macie inne propozycje?

Pozdro :slight_smile:

V360 - bardzo fajny telefon. nawet nie wiedziałem że tak staniały :o 2 lata temu pościłem go za prawie 500;- :smiley:

Sądząc po twoim linku chcesz motorole jeśli tylko taką to polecam ci V3 zdjecia wychodza bardzo fajnie .Ewentualnie L6 , a jeśli chodzi ci o inne telefony to może jakiś sagem np.6-2 jak poszukasz to znajdziesz za ok 150 zł albo nokia 3220 ostatnio zamawiałem i kolega zadowolony

a motorolka v3 ma może wejście na karte pamięci? Będzie można słuchac mp3? albo powrzucać sobie dzwonki?

Btw. Ma bluetooth?

L6 i 3220 << strasznie słabe zdjęcia… Nokie w takim przedziale cenowym ogólnie nieopłacalne. Motorola chyba najlepszy wybór. ewnetualnie już od 150zł zaczynają się E1000 << za 180 w idealnym stanie :wink:

V3 nie ma wejscia na karte pamieci za fajnie by było co do mp3 da rady słuchac i wrzucac dzwonki ale pamietaj duzo ich nie wrzucisz

dobra ale sms’y itd nie zawalają chyba pamieci wbudowanej? że będe musiał sms’y usuwac żeby sobie dzwonek wgrać

jak dobrze poszukasz to znajdziesz E398. Bajeczny telefonik dla mnie. Standardowy soft do bani ale nawet największy lesser poradzi sobie z wgraniem nowego np. Vista. Telefon bajecznie gra i idealnie się nadaje do celów towarzysko-naukowych:) mówiąc prościej do wypadów z kilkoma kumplami na piwko gdzieś na ławeczke, a jak ławeczka to wiadomo i piwko musi być, a jak piwko to wiadomo że i fajeczka w ręce musi być, ale idąc dalej, jak już mamy kumpli koło siebie, piwo w ręce, fajeczka się pali to nie może obejść się bez muzyki chociaż by w tle, i ten telefon nadaje się do tego idealnie. Nie znam lepszego telefonu muzycznego grającego na głośnikach niż ten. Miedzy czasie miałem juz 5 innych telefonów ale powracam sobie chyba do motki z powodu muzyki

Jeszcze inny telefon jaki ci moge polecić jest to Siemens SX1. Do 130 dasz rade kupić ale to już zależy. Telefon naprawde fajny, nieźle można go przerobić z tym że jest 1 problem, mianowicie płytka MMI która jest niezwykle wadliwa a jej koszt jest dość spory. Ogólnie telefon fajny

Spośród w/w 2 telefonów osobiście wybrał bym Motke

dzetson ja wiem że ta motka zajebisty telefonik ale na allegro jakoś nie ma więc co ja zrobie. V3 mi sie zawsze podobała :slight_smile:

jak nie ma…Przeciez E398 jest bo chyba kupuje…właśnie z allegro

a jest… ale za 130 zł nie kupie pełnej sztuki[dobrej i zadbanej] :frowning:

myśle że kupisz:) radze wypróbować mój sposób:) szukaj telefonów z końca listy gdzie jeszcze nikt nie zalicytował…

napisz maila do użytkownika że jesteś zainteresowany jego kupnem itd za 130zl (po prostu bajera) :slight_smile:

wyślesz tak do 10 użytkowników to któryś na pewno się zgodzi. Ja tak zawsze robie i działa:)

Nokia 3650/3660 ~150zł

ma symbiana czyli można mu wgrać programy do:

-mp3

-avi

-przełączania TV

-masa gier

-efekty w aparacie

-itd.

najlepsze jest to, że ma kartę pamięci MMC (do 1gb) i wcale nie spowalnia telefonu…

najbardziej opłacalny telefon w tym budżecie :wink:

gdy miałem 3650 już po kilku dniach załapałem wirusa który wysyłał mi MMS-a do dowolnie wybranej osoby z kontaktów:/ straciłem przez to 20zł za nim sie zorientowałem (co 30 min wysyłał mi mmsa przez 2 dni)

Aha. Mam zamiar kupić Motorole V3. Nie mam zamiaru słuchać z niej muzyki bo mam odtwarzacz mp3 a do robienia zdjęć chyba wystarczy. Co o tym myślicie? Telefon ma mi służyć do sms’ów i do dzwonienia nic pozatym, ma bejerancko wyglądać. :smiley:

Polecam V3.

Bardzo dobry telefon.

Pozdrawiam =D>