Tlen czy Gadu-Gadu już sam nie wiem :/

Witam zastanawiam się czy opłaca mi się przejść z Gadu-Gadu na Tlena ? co jest lepsze a co gorsze proszę o podpowiedz co wybrać ale proszę jakieś konkrety a nie typu wypowiedzi

Gadu-Gadu

a i w opcje nie wchodzą inne komunikatory tylko GG i tlen

Najberdziej polecam GG 7.6. A argumenty to:

  • darmowe radio,

  • możiwość dołączenie power project,

  • wiele innych, któe znajdziesz na http://www.google.pl

:google:

ispep hmmm , twoje pytanie jest tak głupie , że naprawde :-s

Zrób taki mały test…

Zainstaluj Tlena , jeśli ci sie nie spodoba , zostań przy gg …

a takie małe pytanko masz kogoś na tym TLENIE?? jak nie to po co ci on??

Zaraz pojawią się przeciwnicy GG że to: be i tym podobne… więc pisze zanim mnie krew zaleje :wink:

miałem przez cały czas i nie było problemów, ale zrezygnowałem TYLKO dlatego że pojawiły się inne kontakty.

A tak ogólnie popieram Xiqq’a

W Tlenie jest możliwość korzystania z interfejsu GG.

Ja polecam Gadu-Gadu.

Dlaczego ?? Pytam z ciekawości. Są inne, które obsługują te protokoły i parę innych…

GG jest fajne,i TLEN jest fajny.

Zainstaluj obydwa i zobacz który ci się bardzien podoba 8)

Tlen jest trochę bezpieczniejszy i ma trochę mniej błędów.

  • Z decydowanie:
    Tlen i Tlen Plus :wink: 2 w 1-ym przez Tlena pogadasz w sieci Tlena i Gadu-Gadu :wink:

Jeśli chcesz wybierać tylko między tymi dwoma to ja bym wybrał GG ;]

ale jeśli bierzesz coś innego pod uwage to

AQQ - i wszystko jasne

:wink:

ja proponuje KONNEKTA :smiley:

Jeśli korzystałeś kilka lat z Gadu-Gadu to raczej trudno będzie Ci się przyzwyczaić.

Ja próbowałem zmienić komunikator ze względu na zużycie pamięci (GG ponad 20.000 K , AQQ nie przekraczało 10.000 K).

Kilka razy instalowałem AQQ, czasem Tlena czy Konnekta - nigdy nie wyszło.

3 lata Gadu-Gadu robią swoje.

Wniosek: Zainstaluj Tlena i sprawdź, czy się przyzwyczaisz. Jeśli nie - pozostań przy GG.

Ja kozystam z gg odkąd mam nete czyli już 2 rok, chciałem zmienić go na tlena, spika, hapi, google talk itp. ale niestety zaden mi nie przpadł do gustu. Gg jest proste w obsłudze ma fajny interfejs i wogóle jest najlepsze. Aha jeszcze przez dłuzszy czas uzywałem AQQ i ICQ, aqq niezła produkcja fajny interfejs ale jednak gg lepsze!! :mrgreen:

  • A Konnekta czy Mirande instalowałeś, te dwa to chyba najlepsze razem z AQQ.

Ja jestem za Tlenem :smiley: Zainstaluj Tlen Plus i do tego kilka skinów i wtyczek których sam używam klik.

:stuck_out_tongue:

tylko AQQ

AQQ nie ma w ankiecie :stuck_out_tongue:

konnekta też nie ma :stuck_out_tongue:

co do wyboru: zawsze możesz rzucić monetą :wink:

ja polecam tlena, ale nie wiadomo czy moneta na niego wskaże …

Skoro koniecznie musi być to GG lub Tlen, to pozostaje ci tylko przetestować to drugie. My i tak nie wybierzemy za ciebie.

Polecam gg ale nie w wersji 7.5 w zwyż. Lubią się nie uruchamiać i zawieszać. Ja polecam stare dobre gg 6.1.

gadu-gadu pada ;/