Katalog domyślnej instalacji systemu Windows 7

Witam. Może ktoś mi podpowiedzieć jak zmienić katalog domyślnej instalacji systemu Windows 7? Znaczy zamiast C:/WINDOWS było, np. C:/cos tam

Próbowałem najnowszym vlite ale tam nie ma opcji zmiany katalogu. Jest to Windows 7 Ultimate x64. Z góry dziękuję za odpowiedzi :slight_smile: Pozdrawiam.

C:/WINDOWS to katalog systemowy , a dlaczego chciałbyś zmienić ( na C:/coś tam )

To takie zabezpieczenie przed hackerami, keyloggerami. Jak zmienie ten katalog na inny po prostu będę bezpieczniejszy, w Windows XP to robiłem, narzędziem dołączonym do płyty instalacyjnej… A w Windows 7 nie mogłem takiego czegoś znależć…

To tylko Tobie tak się wydaje, że to jest jakieś zabezpieczenie. Żaden program nie odwołuje się na ‘twardo’ do katalogu systemowego “c:\windows” bo są od tego odpowiednie procedury które wskazują go bezbłędnie, obojętnie gdzie by się znajdował. Podobnie zresztą jest z innym katalogami systemowymi.

jeżeli ktoś będzie ci chciał coś podrzucić lub się włamać na komputer to nie zależnie gdzie to będzie to mu się uda ,czego ci nie życzę

No dzięki :slight_smile: ale może jednak jakoś można to wykonać?