r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
miklosz

uruchomic kamere internetowa na stronie

witam

kupilem niedawno kamere internetowa creativa, podlaczylem ja do kompa poprzez usb i chodzi bez problemu, czy jest mozliwosc aby ja wlaczyc np w dzien zeby chodzila a ja np z innego kompa gdzie oddalonego mogl poprzez np. strone internetowa widziec co sie dzieje w danej chwili w pokoju, jesli tak to jakie oporgramowanie potrzebuje i gdzie znalezc opis jak to zrobic

kupilem niedawno kamere internetowa

czy jest mozliwosc aby ja wlaczyc np w dzien zeby chodzila a ja np z innego kompa gdzie oddalonego mogl poprzez np. strone internetowa widziec co sie dzieje w danej chwili w pokoju

Raczej nie , do tego celu służą bardziej profesjonalne kamery IP np. takie

http://sklep.vobis.pl/produkty.aspx?gt=21&pgt=5 takie kamery wystarczy podłączyć pod kabel sieciowy internetu i można podglądać z dowolnego miejsca/kompa na świecie.

r e k l a m a

wg mnie jest jeden głupi banalny sposób by to zrobic (ale działa) :D :D :D

sciagasz program z interii do obsługi kamerki, wchodzisz na swoim kompie na czata i zostawiasz kompa w spokoju i cuekasz tam gdzie chciałes. siadasz do drugiego kompa wchodzisz na czata i robisz podglad z kamerki z Twojego domowego PC :D i juz masz monitoring pokoju :D :D

niby tak, ale na czacie musisz się logować itp., wszyscy cię widzą, a ja chce umieścić to na stronie www gdzie będą wchodzić jedynie osoby najbardziej zainteresowane

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0