r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Ozzy666

Ustawienie modemu USB - Huawei E3131

Mam modem Huawei E3131 z Play Online na kartę, chciałbym jednak kupić starter blueconnect i spróbować internetu z T-Mobile. Jednak chciałbym się spytać jak uruchomić internet T-Mobile na modemie z Play (modem bez simlocka). Czy wszystko dzieje się automatycznie po przełożeniu kart SIM ?

Korzystam wprawdzie z innego modemu z Play - Huawei E353s-2 i internetu BDI. Myślę że ztwoim modemem

będzie podobnie.

Trzeba będzie utworzyć nowy profil dla T-Mobile i ustawić go jako domyślny.

Nie wiem jak jest z Huawei E3131,ja mam Huawei E173 z Play Online na kartę i wkładałem tam Orange,Plus i wszystko śmigało jak należy. Myślę że nie będzie problemów,ale poczekaj może na kogoś kto wie więcej o w/w modelu.

r   e   k   l   a   m   a

Korzystam zamiennie z Play Online na Kartę i czasem Orange Free na Kartę.

Do obsługi modemu Huawei E353wu-1 używam programu "Mobile Partner".

Przekładam kartę i niczego nie zmieniam w ustawieniach,gdyż APN:internet jest w obu sieciach.

Zacząłem się zastanawiać która oferta lepsza: Orange Free czy Blueconnect. Play który mam obecnie jest bardzo dobry jednak muszę go doładowywać co miesiąc za 30 zł i tych pieniędzy praktycznie nie wykorzystuje, sam bonus mi wystarcza, więc rozglądam się za inną ofertą. W Orange ciekawą ofertą jest ważność karty przez 365 dni... Jednak Orange w mojej miejscowości ma zasięg jedynie EDGE. Jaka jest wasza opinia co do internetów na kartę ?

...Play który mam obecnie jest bardzo dobry jednak muszę go doładowywać co miesiąc za 30 zł i tych pieniędzy praktycznie nie wykorzystuje, sam bonus mi wystarcza...

Czyli 1,17 GB miesięcznie wystarcza.

Możesz jeszcze wykupić usługę "Wyższa prędkość" 10 zł/30 dni. Zamiast 1Mb/s będzie do 4 Mb/s.

Aktywujesz ją kodem *111*218*1# , albo w inny sposób podany na stronie:

http://www.play.pl/obsluga-klienta/uslugi/wyzsza-predkosc/

W Twojej sytuacji najlepszy byłby starter Orange (OFnK) kupiony na aukcji.

Jest do dyspozycji 6 GB lub więcej ważne cały rok.Jednak transmisja EDGE jest zbyt wolna.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0