Usunięte Moje dokumenty i profile

Witam , dzisiaj podczas korzystania z komputera zdarzyła się niesamowicie dziwna rzecz , grałem akurat w lol’a i jakimś cudem nagle dostałem laga i postanowiłem zajrzeć na pulpit a tam niespodzianka , pulpit jest cały wyczyszczony jak i menu start , wszystkie moje dokumenty i profil “Szymon” zostały usunięte , w koszu ich nie ma :confused: Jak mogę przywrócić te moje dokumenty ? Teraz zrobiłem nowy profil na którym teraz jestem , ale chciał bym przywrócić tamten bo tam mam wszystkie cookie z chrome , dane ważne z Roamingu :confused: Pomóżcie

Moment moment. Usunąłeś cały profil czy Moje dokumenty?

Ja właśnie nie usunąłem sam , podczas gry w lola mi się to usunęło nawet o tym nie wiedziałem że coś mi się usuwa … Wygląda na to że cały profil gdzie były te moje dokumenty , pobrane , %appdata% itp…

Gdy system się uruchamia, jakim profilem się logujesz? 

 

Coś mi się wydaje że Ci wywaliło tylko ikonkę Eskloratora Plików, o ile dobrze rozumiem.

No na ten sam na to wychodzi co muszę zrobić w takim razie ? , dodam że nawet kalkulator mi nie działa bo pisze że niewłaściwy skrót wyszukiwanie plików również nie działa  ??

@edit 

Pobrałem teraz google chrome i nie wiem jak ale w chrome zachowała się historia przeglądania , ale niestety reszta danych tj. zapisane hasła , cookie się nie odzyskały

WIN+R

CALC.exe

 

nie działa ?

Kalkulator działa przez ten skrót , a co chodzi ci z tym systemem ?

Windows 7 , 8 ?  “Kalkulator działa przez ten skrót” Jaki skrót ?

 

“dodam że nawet kalkulator mi nie działa bo pisze że niewłaściwy skrót” ?

Mam windows 7 64 bitowy , i nie to nie był jakiś “sponsor” który mi w przeglądarce pomieszał tylko skrypt który mi wyczyścił “ProgramData , ProgramFiles , ProgramFiles(x86) , USERPROFILE , USERPROFILE” wiem to bo nie tylko mi się to zdarzyło (efekt crackowanego programu) :confused: Ale co mam teraz zrobić żeby te skróty naprawić ? Dodatkowo w google chrome nie zawsze ładują mi się obrazki , strony również czasami się nie ładują tak jakbym nie miał jakiegoś sterownika ?

Pomoże ktoś ???

Logi FRST w dziale bezpieczeństwo zamieść