Utracony klucz do Dirta 2 (Microsoft)

Od początku: Dawno, dawno temu założyłem sobie polskie konto Live. Niedawno kupiłem sobie nowego Dirta, a jako wyznacznik jakości uznałem logo Games For Windows Live… Instalacja poszła, odpalam grę, oglądam niekrótkie intro (zresztą jest specjalny patch żeby się tego pozbyć) i wyskakuje okno do wpisania CD-Keya no to wpisuję. Następnie pojawia się cukierkowe okno logujące do Live - wszystko wypełniłem i ZONK!. Dowiedziałem się, że mieszkam w trzecim świecie, bo Polska nie jest na elitarnej liście 26 krajów obsługujących ten szajs. Próbuje więc założyć amerykańskie konto, ale uniemożliwia mi to strona przekierowująca na xboksowe forum i wyświetlając stosowną informację “Page can not be displayed”, dopiero po -nastu odświeżeniach poszło. Mam nowe konto, wchodże do gry, loguje się i kolejny ZONK! Twój numer seryjny jest już przypisany do innego konta. Przeglądając miliard stron w poszukiwaniu rozwiązania doszedłem do wniosku, że jak skasuje polskie konto (sic!) to klucz się odblokuje. Niestety nie. Rozważałem też możliwość połączenia kont, ale nie jestem pewien czy by to pomogło. Słyszałem, że konto można jeszcze wrócić w ciągu 270 dni ale nie wiem jak. I co z tym kluczem? Wygląda na to, że opłaca się piracić…

Załóż konto offline i daj sobie spokój z tym cukierkowym oknem.

A gra przez sieć? W końcu po to się kupuje oryginał.

Zależy jak dla kogo.

Ja nie gram w żadne gry online a wyłacznie w single playera.

Co ludzie to inne potrzeby.

po to jest proxy ;] wpisujesz w przegladrce proxy serwer z usa i dajesz :slight_smile: