Gadu Gadu Mobile a Opłata

Witam !

Mam telefon SE K550i w sieci PLUS

I tak zastanawiam się jakbym ściągną Mobilne Gadu-Gadu z tąd http://mobilne.gadu-gadu.pl/pobierz.php?typ=j2me&v=se to ile musiałbym zapłacić za korzystanie z GG Mobile a także czy bym musiał płacić za WAP dla mojej sieci ?

Najbardziej opłacalne jest wykupić sobie pakiet 20MB (mix i simplus)(koszt 5,-zł) w tedy możesz jeszcze normalnie przeglądać strony internetowe np. za pomocą miniOpery. Nie wiem jak sprawa ma się z internetem w abonamencie.

Pamiętaj o skonfigurowaniu telefonu.

Cennik za korzystanie ze gg:

http://mobilne.gadu-gadu.pl/cennik.htm

Jarek_OSW , wielkie dzięki. Na szczęście mam na kartę :wink:

czyli że jak wykupię pakiet 20 mb to będę sobie mógł na luzie korzystać z gg bez opłaty za WAP ?

Sicu (Final), pamiętaj, że musisz mieć w ustawieniach internetu Internet GPRS a nie WAP GPRS, bo jeśli ustawisz to drugie, to nie będzie pobierać z pakietu, tylko z konta.

Ok … a ile gdzieś tak będzie mi zżerać gadu-gadu z pakietu jak np. będzie włączone cały dzień ?

Bardzo mało, oczywiście zależnie od tego ile rozmawiasz.

Jednak ta aplikacja jest akurat pamięciożerna, więc szybciej Ci komórka siądzie niż będziesz miał włączone cały dzień.

siądzie ? tzn Bateria padnie ? :stuck_out_tongue:

hmm… no ale warto spróbować :wink:

Tak, oczywiście mówię o baterii

a ciekawo ile mi kasy weźmie jeżeli nie wykupię pakietu 20 mb i np. z gadu-gadu skorzystam tylko na 5 min i napisze z 5 wiadomości ?

Nie pamiętam jaka jest taryfikcja w Plusie bez pakietów, teraz nie chce mi się specjalnie sprawdzać bo siedzę na komórce, ale nie wiem po co piszesz tu takie posty zamiast wejść na stronę operatora i sprawdzić. Tak jak mówisz o takiej sytuacji będzie pewnie max do 10kb pobranych i trochę mniej wysłanych, więc nie wiem nad czym Ty tu robisz swoje przemyślenia zamiast kupić pakiet za 5zl co jest bardzo dobrą ofertą i mieć spokój…

I właśnie o to mi chodziło ;]

A i jeszcze pamiętaj o opłacie “abonamentowej” za korzystanie z aplikacji Mobilne GG.

To będzie 1zł za tydzień

ja polecam Gochat płacisz 1,22 na wstępie a później nie mam żadnych abonamentów, śmigasz za free :slight_smile: I jest bardzo przyjazne w użytkowaniu. :lol: :slight_smile:

Wykupiłem sobie pakiet 5 zł 20 mb i siedzę na gg całymi dniami, siedzę już 3 dni i mam jeszcze 16 mb ;] tylko bateria mi starcza na 2 dni :frowning: