Ile ram dla agp

ile Mgb. RAM należy ustawić w biosie dla AGP

Hmmm nie wiem dokładnie, ale ja mam 256 bm ram. Chyba :frowning:

W biosie najlepiej ustawić dla AGP wartość stanowiącą połowę wielkości RAM którą masz w swoim komputerze.Ja osobiście mam 512 mb DDR i w biosie mam ustawioną wartość 256…p2.gif

Aha. To dobrze powiedziałem :slight_smile: . Ja mam 256 mb ram.

Dzięki! Madafaker. Za dobre chęci dziękuje również Sergo (choć na udzielanie rad chyba trochę za wcześnie)

Ach. Dzięki. Jak znowu będziesz miał problem to mów !

JA OSOBIŚCIE MAM USTAWIONE 128 MB (POSIADAM 512) CHOCIAŻ CZYTAŁEM ŻE OPTYMALNE JEST USTAWIENIE POWŁOWY DOSTĘPNEJ ILOŚC RAM’u. WSZYSTKO TO JEST UZALEŻNIONE OD TEGO JAKĄ KARTĘ POSIADASZ (ILE MA RAM’u). OSOBIŚCIE MAM GF2 Z 64 MB I NIE ZAUWAŻYŁEM RÓŻNICY JAK MIAŁEM WŁĄCZONE 256 MB TAK WIĘC ZOSTAWIŁEM STNADARTOWE USTAWIENIA BIOSU.

:slight_smile:

:_)

archeolog :open_mouth:

a, ilosc pamieci na karcie nie jest czasem zalezna od rozdzielczosci monitora?

im wieksza, tym wiecej pamieci karta wymaga… do 1280x1024 styknie 128MB, >1440x900 wystarczy 256MB (calkowita ilosc wraz pamiecia wlasna karty), powyzej - 512MB+

czyzby zjadl pan ogorka z hiszpanii? dlaczego na starej karcie gf2 z 32 mb pamieci dzialam na win xp przy 1920x1080 bez problemow?

bo, przegladasz jedynie neta zapewne… odpal film w FH .mkv i powiedz co widzisz :sunglasses:

ale nie zmienia to faktu ze przy 32 MB GPU RAM moge pracowac w rodzielczosci full hd? he?

z pikslem wielkosci oka sowy o polnocy… :sunglasses: