Jak ustawić, odświeżanie stron w Firefox?

Czy jest możliwość, ustawienia w Firefox odświeżania stron? Powiedzmy co 30s. W IE jest odświeżanie, ale nie używam tej przeglądarki. W Firefox mam sporo nakładek, które usprawniają mi, używanie przeglądarki.

Nie ma takiego czegoś jak odświeżanie stron co jakiś czas :confused: Przynajmniej ja o takim czymś nie słyszałem :confused:

Wtyczka reload every i wszystko jest

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/115

Pobrałem, zainstalowałem, a efektu nie widzę. Czekałem ponad minutę a stronka się nie odświeżyła. :frowning:

Nudzi Ci sie ? :expressionless: Ciekawe gdzie znalazłeś… pod drzwiami domu ? :smiley:

Dobra koniec OFF TOPIC’u

Wtyczka ta mi oraz mojemu koledze (dałem mu do przetestowania) nie działa :expressionless:

Szukałem na google coś podobnego ale ie znalazłem… być może słabo szukałem :confused:

a nie masz takiej małej strzałeczki przy przycisku odświeżania? Tam trzeba sobie ustawić :slight_smile: I oprócz zaznaczonego czasu musi być zaznaczona pierwsza pozycja od góry. Włącz dla tej karty. Jest tez możliwość włączenia dla wszystkich kart jednocześnie…

tu masz

c91c8b1fb766630cm.jpg

Nie mam takiej strzałeczki. Przywrócę na oryginalny motyw i zobaczę moze to cos da. Mam motyw Vista-Aero. a w nim odświeżanie jest połączone (no prawie) z paskiem adresu

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 16:19

Pod oryginalnym motywem działa. :slight_smile: Ale pod tym co mam nie. Albo nie mogę znaleźć, gdzie, to można zmienic. Jak sobie poradzę, to dam znać. Za wtyczkę wielkie DZIĘKI. :lol:

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 16:43

Tak, więc. Albo inny motyw, albo odświeżanie. :frowning:

jak masz tą wtyczkę to na 100% powinno działać, może sprawdź czy wtyczka jest włączona, i jak ją masz włączoną to masz tą strzałeczkę i tam se ustawiasz. U mnie działa pięknie

Tak jak ades przy niektórych motywach to nie działa :confused:

ja zainstalowałem tą wtyczkę i działa ona bez zarzutów…Odświeża wszystkie strony oprócz tych Bankowych :smiley: :smiley: :smiley:

Do osobie która wrzuciła link do strony z tą wtyczką wielkie dzięki za ten link =D> =D> =D> =D> =D>

Witam, mam pytanko w związku z tą wtyczką. Miałem ją pobraną i działało wszystko bez zarzutów. Ale pare dni temu pojawiła się aktualizacja Firefoxa i od tamtej pory przestało działać. Gdy próbuje zainstalować ponownie, wyświetla abym ponownie uruchomił program aby dokończyć instalacje , wykonuje tą czynność ale bez rezultatu. Bo po zamknięciu i otworzeniu z powrotem Firefoxa, zaczyna się od nowa ten proces i tak w kółko.

Nowa wersja faktycznie powoduje problemy. Odinstaluj ją i wróć do wersji starszej do pobrania tutaj

http://download.chip.eu/en/Reload-Every … html?tab=1

Ok, zadziałało. Dziękuje