Tibia Proszę o pomoc | nie mogę sie połączyc z serwerem

Witam, mam problem z Tibią wiem że to nie najlepsza gra ale cos się dzieje gdy chcę się połączyc z serwerem wyskakuje Connection timed out cos takiego ja nie gram we tą gre tylko kolega poprosił mnie o pomoc a ja prosze was ;]

Edit przepraszam was dokładnie ten error wyskakuje taki:

cannot conect to a login server

error: connection timed out. (10060)

for more information take a look at the faqs in the support section at http://www.tibia.com.

i innemu koledze działa a mojemu przyjacielowi nie nie wiem o co chodzi przeinstalowywał juz tibie kilka razy i nie dziala ;/

Upłynoł czas na odpowiedz serwera, czyli po ludzku serwer nie odpowiada z przyczyny że może być wyłaczony, obciążony lub na drodze do niego jest wyłączony inny serwer.

ale mojemu koledze działa! a jemu nie :confused: tez ten kolega co mu działa próbbował pomoc ale nic nie zrobił ;/

Widocznie kolega mi inne połączenie z siecią które akurat nie bardzo się spisuje.

Uważasz, że stosowanie bezsensownych znaczków w temacie i proszenie o pomoc jest potrzebne w temacie.

Za chwile otrzymasz ostrzeżenie. Za długo jesteś już na tym forum.

a to jest serwer cipsoftu czy ots? ta sama sieć internetowa?

Nie wiem ale Dałem mu metina 2 i tez mu nie działa :confused: w przedwczoraj jeszcze działało ;/

Może firewall czy cos nie wiem :frowning:

a próbowałeś wyłączyć tego firewalla? a w ogóle wyświetla się lista charów?

wpisuje pasy daje połacz i wyskakuje ten blad ;/

a przy wyłączonym firewallu to samo?

tak!

ja się poddaję, może wina Twojego internetu(?) napisz na jakimś forum typu: tibia.org.pl

też miałem taki problem. wyłączyłem WSZYSTKIE antyvirusy, firewalle i było git