Problem z xp

zainstalowałem XP profesional

ale ciągle wykrywa mi nowy sprzęt (ciągle jeden i ten sam)

a ja nie znam sie az tak na tym i nie wiem jak se z tym poradzic

chodzi o to ze nie potrafie znalec sterownikow do tego bo nawet nie wiem co to jest

chodzi o

KONTROLERY SCSI I RAID

VIA bus master IDE drivers

bede wdzieczny za kazda pomoc

sprobuj zainstalowac sterowniki Via Hyperion 4in1 śćiągnij> http://downloads.viaarena.com/drivers/4 … 449vp2.zip powodzenia:)

jestem zobowiazany za pomoc ale to nie pomoglo

nadal nie moze zainstalowac mi tego sprzetu

ale dziekuje

:cry: :cry: :cry: :cry:

Wydaje mi się, że problem powinna rozwiązać instalacja sterowników do kontrolera RAID.

Znasz może chociaż model płyty głównej? Ten kontroler RAID jest pewnie z nią zintegrowany. Jak będzie wiadomo jaki to model płyty to będzie można ściągnąć sterowniki ze strony producenta.

Zobacz też czy na CD ze sterownikami do płyty głównej (lub jakimś osobnym CD lub dyskietce) nie masz sterowników do tego kontrolera.

cd z plyty glownej nic nie pomoglo

caly czas pojawia sie ten sam komunikat

wystapil problem podczas instalowania tego sprzetu

VIA bus master IDE drivers

" w pliku instalacyjnym sterownika brakuje wymaganego wpisu. powodem moze byc to , ze plik INF zostal napisany dla systemu windows 95 lub nowszego"

jesli ktos chcialby mi pomoc to

moja plyta to

Procomp BVC3A FCGA

z gory dziekuje

A więc …najlepiej poczytaj sobie o rejestrze windows ( każda wersja od 95 do 2003 ) w nim można zrobić wszystko , np. wyłaczyć raportowanie o nowy sprzęt. Należy znaleźć DWORD z wpisem o sprawdzanie nowego sprzętu przy starcie systemu i nadać mu wartość 0 a nie 1 .

Prawdopodobnie klucz ten znajdziesz po wpisaniu w URUCHOM regedit a potem HKEY_MACHINE …itd.

A tak nawiasem mówiąc to wejdź na stronę producenta swojego hardwaru ->płyty głownej i ściągnij aktualizację sterownika do niej. Niestety musisz otworzyć komputer -> i tutaj diabli biorą każdą gwarancję :))

Mam te podobne problemy!

Patrzcie na screeny:

1.JPG

no to prubuje:

2.JPG

ale:

1.JPG

Co mam zrobić? Nie mam CD, gdzie moge znaleść sterowniki?

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam Patryk.

proooooooosze odpowiedzcie.

Dzięki, zaraz powiem czy się udało.

Zainstalowałem to i nie wiem co dalej! Co zrobić aby dzwięk działał???

Zajrzyj do Menadżera Urządzeń

( Panel Sterowania/System /zakładkaSprzęt/

przycisk Menadżer urządzeń )

Mam to co było trzeba sciągnąć na dysku (ver. 4.96). Wszedłem w menedżer urządzeń i co dalej?

Post 1 -

PROSZE, pomocy… :frowning: :frowning: :frowning:

Post 2 -

Prosze nie olewajcie mnie…to dla mnie bardzo wazne;(!


Połączono.

Asterisk

kasztan jak ktoś będzie wiedział to Ci napisze. Nikt tu Cie nie olewa. Widzisz - aktualnie na forum nikogo nie ma, prócz mnie to kto ma Ci napisać :slight_smile:

Update:

PS. Właśnie napisałem post, który jest 10 000 postem napisanym na forum :mrgreen:

Pozdrawiam

no dobra, poczekam, a ty może nie wiesz Alien?

Nie wiem niestety, musisz poczekać aż ktoś inny Ci pomoże.

Pozdrawiam

Ludzie wchodźcie, bo chce mieć dźwięk!:slight_smile:

Zobacz, czy nie masz żadnych konfliktów.

PS.

Sprawdź też w samych ustawieniach karty,

mikserze i w programach, czy gdzieś nie ściszyłeś.

PS.

Sprawdź podłączenie głośników ( aktywne czy nie ?).