Jaka gra na wakacje?

Witam,

Jaką grę byście mi polecili na wakacje dokładnie do premiery mass effect (17.07) nie mam żadnych ciekawych gier a musze czymś zapchać czas do 17.07 miałem nadzieje że gra wyjdzie dziś ale cóż. Mam ochote pograć w jakąś żywą strzelanke, w miare świeżą z ładną grafiką.

Odpadają takie gry jak COD 1- 4, MOH all, HL all, Quake i DOOM gdyż te gry ostatnio przeszedłem.

Crysis

Gears of War

BioShock

viewtopic.php?f=11&t=252023

Ja gdybym miał wakacje to nie siedział bym przed kąpem.Ale to moje zdanie.

Szachy…

Ja też bym nie siedział przed kąpem, tylko raczej przed kompem :smiley: Co do gier to raczej Frontlines: Fuel of War, Crysis, GoW… Zależy co kto lubi.

Polecam Crysis jeżeli jeszcze nie grałeś,gierka wymiata…

Gdybym miał wakacje…przypominają mi się dawne czasy…

Mi już pracodawca wakacji dwumiesięcznych nie da, ale urlop 2 tygodnie to też sobie pogram w szachy :stuck_out_tongue:

Crysis ma ładną grafikę ale nic poza tym.GoW… jak gla mnie gierka nawet ale do tego przydał by się PAD. Frontlines: Fuel of War… Jeśli ma grywalność jak BF 2 i grafikę jak hmm… dobrą grafikę to może być to bardzo dobra propozycja. Ale i tak w nie nie zagram bo wyjeżdżam.

Sry zapomniałem tam dopisać Crissisa, GoW, a BioShock podobno jest średni.

GunZ online

www.ijji.com

Świeża może nie jest grafika też nie za ładna :smiley: ale zobacz :slight_smile:

Każdy lubi spędzać wolny czas inaczej, więc ta gadka jest zbędna i nie na temat :wink:

mikir92 , może pograj na multi ?

Cod4 multi to jest coś niesamowitego. Ale ja bym poprawił parę rzeczy. Dodał więcej broni, tuningu itp oraz nowe mapy bo te z Patcha 1.6 są do kitu. Creek strasznie trudna… Chainatown nudna, Killhause lipa na maxa a ta ostatnia jest całkiem fajna. (Nie pamiętam jak się pisze nazwy tych map więc mogłem zrobić błąd). A co według was przydało by się poprawić w COD4 MP?

Scrable

Raczej bierki :wink: