Assassin's Creed - polskie dialogi

Kupiłem dzisiaj oryginał, zainstalowałem, zaaktualizowałem, odpaliłem i zdziwił mnie brak części dialogów (grałem wczoraj u kolegi). czasami brakuje tych czasami innych… Ktoś zna przyczynę, słyszałem że polska wersja jest kiepska ale u kolegi działa dobrze. :frowning:

Bo kolega nie zrobił aktualizacji, aktualizacje wyszły tylko i wyłącznie po angielsku :slight_smile: Miałem tan sam problem ale się kapnełem że to chodzi o aktualizacje :smiley: Odinstaluj grę, wyczyść komputer ccleanerem i potem zainstaluj ją na nowo, niestety tym razem bez aktualizacji ;/ Chyba że wolisz mieć aktualizacje, ale za to mniej dialogów po polsku :smiley: Ja tam wolałem aktualizacje bo mi przeróżne dziwactwa wyskakiwały :shock:

Już chciałem pędzić i to zrobić kiedy zainstalowałem grę na innym kompie (z aktualizacją) i działa… Chyba coś z kartą dźwiękową albo oprogramowaniem do niej bo mi się tez ostatnio mikrofon dość specyficznie wysypał. Dzięki za rady:)

możesz odczuc ze braluje jakiegos dialogu bo ubisoft troche przesadzil z filmikami i…

zamiast normalnych nagranych filmów (jak w innych grach) masz interaktywną kamerę(możliwość zmiany położenia kamery etc) przez co obraz jest renderowany w “czasie rzeczywistym”(czy jakoś tak) i jak masz gorszy komputer (lub za wysokie ustawienia grafiki) to obraz renderuje wolniej niż odtwarzany dźwięk…

np.:

obraz renderuje 17klatek/sekundę (gra dąży do wyrenderoowania 25kl/s(żeby była zgodność obrazu z dźwiękiem) dlatego 25kl. uzyskuje nie w 1sekundę tylko w tym wypadku ~1,47sekundy) a muzykę odtwarza 25klat./sek. co powoduje że dźwięk wyprzedza obraz. przez co gość kończy swój dialog(dźwięk) ale nadal widać jak porusza ustami(obraz) i dlatego masz czasem dłuższe przerwy między rozmową dwóch osób…

Ale dialogi masz wszystkie, tylko trochę dłuższe przerwy między wypowiedzią dwóch facetów.

Trochę namotałem, ale nie potrafie lepiej wytłumaczyć… :smiley:

Ale powinno troche pomóc obniżenie rozdiałki/cieni/detali

nie mam większości dialogów… Grałem wcześniej więc wiem jak powinno być. W scenie z doktorkiem i Animusem nie pada ani jedno słowo

Też miałem ten problem.Uruchom dxdiag i w zakładce dźwięk przesuń suwak na minimum.U mnie pomogło.

Spoko dzięki - zobaczę ale już nie dzisiaj. I jeszcze jedno z ta samą grą - mam Core 2 Duo 2,13 a na drugim Core 2 Quatro 2,40 i na obu pokazuje że mam za słaby procesor choć pisze że wystarczy 1,9… Kolejny bug polskiej wersji czy coś innego??

Ja mam C2D 1.86 tez pisze ze mało a chodzi aż miło ,nie zwracaj na to uwagi.Daj znać czy pomogło.I jak później będziesz odpalał inną grę to ten suwak przesuń z powrotem na maks

Pomogło :slight_smile: Dzięki Czy trzeba przy odpalaniu innej gry znowu na max go sunąć??

Tak,bo może nie być dźwięku.

Niestety nie działa ten spoób prosze o pomoc koledze działa

Dodane 15.04.2009 (Śr) 15:13

A jednak chba coś żle zrobiłem sorry trza było tylko przyśpieszenie zmiejszyć

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=11&t=299398

to pomoże ;]

zmień gdześ w ustawieniach w panelu sterowania (nie pamiętam gdzie:P ) przyspieszenie sprzętowe

W panelu Dxdiag nie musisz zmniejszac suwaka na minimum , wystarczy , ze zmniejszysz go o jedna belke :slight_smile:

Mialem kiedys prawie identyczny problem tylko , ze w ogole glosu nie bylo no i to pomoglo :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile: