Który wybrać? Motorola K1, Sony Ericsson W300I, Nokia 5200

Cześć.

Chciałem się poradzić, jaki telefon jest lepszy: Motorola K1, Sony Ericsson W300I czy Nokia 5200. Jaki z tych modeli wybralibyście na moim miejscu?

żaden…

5200 to najgorszy chłam jaki w ogóle zrobiła nokia…

w300i ma funkcje na poziomie telefonu 3 razy tańszego

k1 też nic ciekawego…

w800i ma podobne parametry jak k1 ale w800i jest tańszy o 100zł…

tyle że w800i nie ma symbiana…

ile masz kasy na telefon to coś wykombinujemy…

Witaj.

A do czego Ci telefon będzie służył? Widać, iż wytypowałeś SE W300i oraz Nokie 5200, to myślę że do słuchania muzyki, nieprawdaż? :wink:

Nokie 5200 ma mój kolega. Poruszając się głównymi przyciskami, słychać jak “skrzypią”. Natomiast SE W300i ma słaby aparat - VGA. Ponadto, zbyt piękny to on nie jest. :stuck_out_tongue:

Kilka dni temu również się zastanawiałem nad wyborem telefonu. Wybrałem Motorole K1. Ładny wygląd, slot kart pamięci, pamięć wewnętrzna dosyć, dosyć. Aparat 2 MP. Wadą jest, że nie można ustawić raportu doręczeń na stałe, tylko trzeba przed każdym sms’em tą czynność wykonywać.

ja bym wybrał n70 na twoim miejscu… dużo lepsza… :slight_smile:

Tylko to nie dla mnie. Kolega chce sobie kupić telefon w promocji Orange. Telefon na kartę tylko, że, co miesiąc ma doładować konto o jakąś tam kwotę. Z tych wszystkich telefonów to wydaje mi się ze Motorola będzie najlepsza. Ma wszystko, co potrzebne w dzisiejszym czasie. Jeśli chodzi o raport doręczeń to mi sie wydaje, że to nie jest az taka wada. Tak jak pisze Maciej chyba ten polecę znajomemu

na twoim miejscu to wybrał bym K1 na pewno nie Nokie, K1 ma 2MPx i nie tylko…

N70 też ma 2MPx :smiley: i nie tylko 8)

  1. k1

  2. w300i

  3. cokolwiek innego byleby nie 5200