Czy Omnia jest super?

Mam pytanie do znawców - Czy Samsung Omnia to dobry zakup ? Czy może macie lepsze pomysły ? Znacie jakieś wady ? Pierwszą, jaką wykryłem jest brak Wi-Fi :frowning:

Omnia ma Wi-Fi: http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/omnia/

A czy mógłby ktoś podać mi jakiś “ciekawszy” telefon ? Szukałem u SE, ale ciężko znaleźć coś sensownego… Może coś z LG ?

Może HTC Touch Diamond?

JW HTC to spoko firma. Może być też HTC Polaris ew. z droższych to TyNt 2(czy jakos tak).

Omnia to naprawdę super komputer!! gigantyczny wyświetlacz Windows Mobile (WM jest fajniejszy od symbiana)

GPS, fajniutki sprzęt, teraz omnia jest najlepszym telefonem na rynku!, nie wiem czego ty jeszcze chcesz od telefonu… żeby co mikser miał??

no jasne. nawet kanapki podgrzewa :expressionless:

N95 8GB, N82

Można zainstalować, ale taki muzyczny :hahaha:

HTC Touch Pro

Nokia N95 8GB

no i to są konkurenci :slight_smile:

Nie porównujcie Noki do Omni! !!

bo nokia w tym rankingu nie ma szans!

  • jak na telefon duży LCD

  • bardzo dobry procesor 620 mhz

  • dotykowy wyświetlacz

  • Windows Mobile najnowsza wersja. (moim zdaniem WM bardzej przypomina System na komputery, i przez to obsługa jest bardziej intuicyjna niż na Symbianie)

  • no i omnia jest szczuplejsza niz 95

  • no i jaszcze taki mały plus, w omni nie trzeba instalować żadnych kodeków jak w symbianie, aby oglądać filmy

gdy bym był przy kasie wybrał bym omnie, po prostu SUPER TELEFON! !!

No i ewentualnie jeszcze HTC Touch Diamond

Kriz , heheheh gdy to był zoom optyczny to to by miało dość duże znaczenie!!. ale to są zoomy cyfrowe! !!

Wiedz zoomy w takich lipnych aparatach, nie ma żadnego znaczenia.

bo się nazywa windows… jakby się nazywał np. sysmon albo coś takiego to nikt by tak nie uważał…

ale i tak kodeki musisz żeby oglądać np. pliki rmvb… a z resztą i tak trzeba instalować i tak :slight_smile: no i N95 ma podwójny procek 370mhz czy coś koło tego no i quake 2 prosto z kompa emulowane specjalnym portem na symbiana się nie tnie :slight_smile: bo n95 ma akcelerator 3d no i podwójny proc :slight_smile: jak ktoś nie lubi dotykowych ekranów no to lepszy będzie N95 :wink: jak widać N95 8gb można porównywać do omnii :wink: a zoom optyczny najlepszy jest z poziomu kompa (przy PS albo GIMP bo one dają lepszą jakość zoomu cyfrowego :stuck_out_tongue: ) ja nigdy nie używałem zoomu optycznego bo zawsze na kompie mogę obrobić fotkę :wink:

PS. SE możesz odpuścić :wink:

Nokii nie lubię, ponieważ przeciętnie wszystkie mają 2x słabsze baterie… N95 trzyma 1 dzień przy intensywnym używaniu…

no to nie wiesz chyba ile bierze omnia albo touch pro :slight_smile:

Nokia potrafi “czuwać” 220 h, a Samsung Omnia 500 h, a rozmowy 250 do 300 min. [dane z telepolis.pl]

omnia jest niezla i faktycznie chyba najlepszy obecnie tel na rynku

tyle że jak oni robią testy to zawsze jest wyłączony LCD, i nikt nie dzwoni itd.

nie warto temu ufać :slight_smile: najlepiej przeczytać opinie userów bo omnia ma duży prądożerny ekran… no i bateria będzie na dość podobnym poziomie…

A Lg Ku990?

największym minusem omnii jest… Wyświetlacz. Ma tylko 16 tys kolorów. Nawet iphone, z którego teraz pisze, ma ich 16 milionów. Gdy korzystałem z omnii, wyswietlacz raz reagował na dotyk, a raz nie. Windows, mimo wspaniałej platformy technicznej- wieszał się. Baterię już pominę.

Htc touch jest ok, gdyby jego niedopracowanie miejscami. Gdy chcemy na nim cokolwiek napisać to urok urządzenia obsługiwanygo tylko palcem pryska. O ile windows się nie wieszał za często (nie było żadnych programów) to bateria wkurzała.

Nie chce wywyższać zadnego telefonu, ale htc lub iphone…