Doradzcie mi!

Witam !!

Więc mam taki problem, że jestem w erze już od 4lat i nie wiem z jakiej promocji skorzystać by wyjść najkorzystniej i najtaniej, w grę wchodzi także dobry telefon. Obejmuje mnie oferta dla stałych abonentów. Czekam na wasze propozycje. Myślę również o innych sieciach i promocjach. Czekam na propozycje. Pomóżcie mi.

Pozdrawiam

krisssiu

Najkorzystniej wyjdziesz jak rozwiążesz umowe i podpiszesz nową ,nawet z tym samym numerem , promocje dla stałych klientów to poprostu robienie klienta w “bambuko” , promocje masz zapewne taką że przedłużasz umowe i nie bieżesz nowego telefonu a w zamian dostajesz przysłowiwe 5 minut gratisów albo bieżesz nowy telefon i tańsze rozmowy , i teraz zapytaj jakie będziesz miał warunki na nowej umowie ,oczywiście po rozwiązaniu starej , dostaniesz nowy telefon i do tego dostaniesz nową obowiązującą taryfe czyli dokładnie to wszystko co w dwóch przypadkach powyżej , czyli nowy telefon , większy limit darmowych minut , tańsze rozmowy. A wynika to wszystko za sprawą tego że 4 lata temu kiedy podpisywałeś umowe rozmowy były droższe i przy danym abo miałeś mniejszy limit minut , przedłużając umowe operator zastosuje tylko jeden z wariantów jako promocja “nie dla idiotów” , podpisując nową umowe załapujesz się na wszystko “po nowemu” czyli abonament , stawki za minute , , limit darmowych minut i nowy telefon, czyli wszystko taniej niż 4 lata temu.