Mało miejsca na dysku

mam problem mam dymek malo miejsca… odkurzalem odkurzaczem 11 usunolem ***** i nic co robic(dysk uszkodzony)

Spróbuj tych porad (m.in. na odzyskanie miejsca)

Po prostu wywal niepotrzebne pliki ręcznie. Jak masz jakieś grafiki czy filmy pozgrywaj na płytki i z dysku won.

Pousuwaj punkty przywracania systemu. One bardzo dużo zajmują miejsca na twardzielu.

0 punktow przywracania nie ma grafy i filmow posprzątalem odkurzaczem 11 i nadal wychodzi

Może najzwyczajniej w świecie odinstaluj trochę rzeczy, które są zbędne. Defragmentacja pozwala zaoszczędzić trochę miejsca.

spróbuj zmniejszyć pliki stronicowania, one czasami dużo zajmują miejsca

jestem laik co to stronicowanie i gdzie sie zmniejsza

stronicowanie to z tego ci mi się zdaje wykorzystywanie dysku w ramach pamięci

a ostatnio bawiłem się tym, ale jak to włączyć ( zmniejszanie ) i gdzie to zapomniałem

Panel sterowania–>System–>zakładka Zaawansowane–>w obszarze Wydajność kliknij Ustawienia–>zakładka Zaawansowane–>Zmień–>w nowym oknie ustaw odpowiednio plik stronicowania (powinien wynosić 1,5 razy więcej niz ilość pamięci RAM, ale może być mniej np. 512MB)

wywal też zawartości z C:\WINDOWS\Temp , C:\Documents and Settings*twoja nazwa\Ustawienia lokalne\Temp i opróżnij kosz

również czyszczenie rejestru nie zaszkodzi

POMOCY :o Mam problem z XP. Zaczęło sIę KILKU! prób zainstalowania vista transf.pack 8.01 …Nie zadziałało, po odinstalowaniu VTP i przywracaniu systemu ( kilka prób! !!

usuń również folder programu odinstalowanego który znajduje się w folderze Program Files

Wykonaj jeszcze sprawdzanie ScanDiskiem. Ja też miałem taki problem i to system źle wyświetlał pojemność dysków, przeskanowałem go i wszystko wróciło do normy.

Kupić nowy, sprawny i pojemniejszy,