Odzyskiwanie danych z dysku sformatowanego

chcę odzyskać z partycji C piosenki i zdjęcia. Nie chcę odzyskać całego dysku ze wszyskimi śmieciami tylko JA chcę wybrać co ma być przywrócone. Jakiego programu do tego użyć :?:

Po formacie to już raczej nie odzyskasz.

Można odzyskać pliki po zwykłym usunięciu, ale po formacie - wątpię.

Trzeba było myśleć przed formatowaniem. :wink:

Mozna o ile nie nadpisałeś za wiele na dysk od momentu formatu (czyli nie instalowałeś albo wcale albo nie wiele rzeczy).Spóbuj np. Drive Rescue.

Nie można nic odzyskać po formacie? Jeśli nie wiesz nic na ten temat się nie wypowiadaj, bo nawet po kilkakrotnym formacie można odzyskać dane. Tylko nadpisanych danych nie da się już odzyskać…

Osobiście Polecam FinalData 2.0 Poszukaj na googole link do programu jest również w powyższych wątkach Sprawdzony przeze mnie i innych (był taki wątek już wcześniej na forum)odzyskuje z dysków twardych kart pamięci bez problemu.

Kolejny raz pojawia się ten problem

Po pierwsze obszar powinien być nie nadpisany czyli jak utraciłeś dane nie powinieneś przeprowadzać żadnych operacji na tym dysku tzn nic nie instalować a nawet nie robić formatu pod żadnym pozorem nic nie ingerować w układ partycji ale to teoria rzeczywistość z doświadczenia wiem ze jest nierzadko inna. Powinieneś ten dysk odpiąć z swojego komputera przy założeniu ze masz tylko jednego fizycznego twardziela w komputerze udać się do znajomego podłączyć ten dysk jako podrzędny u niego w komputerze jeżeli Ci pozwoli oczywiście na jego dysku zainstalować program do odzysku danych np dostępny na stronach vortalu darmowy program do odzysku danych PC Inspector File Recovery 4.0 lub dostępny w Sieci (również bardzo dobry program Final Data 2.0 http://programy.internetstandard.pl/pc/811.html Jeżeli nadpisałeś juz obszar dysku np nowa instalacją systemu to z nadpisanego obszaru pewnie nie odzyskasz danych w ogóle lub w części natomiast z nienadpisanych obszarów nawet 98%

Poczytaj trochę w necie o problemie utraty i odzysku danych np tutaj http://www.ontrack.pl/ Możesz też udać się z dyskiem do dobrego serwisu komputerów powinni pomóc Wszelkie info na priv.

Co by dodać DOBRY serwis komputerowy powinien mieć zestaw legalnych m.in programowych narzędzi diagnostycznych a wśród ni narzędzie działające na zasadzie Undelete, Unformat pozwalajace przywrócić poprzedni układ partycji na dysku jeżeli nie zostały nadpisane

Proszę bardzo kilka wątków o tematyce odzysku danych:

viewtopic.php?f=13&t=242212

viewtopic.php?f=3&t=241919

viewtopic.php?f=2&t=239687

viewtopic.php?f=2&t=240003

viewtopic.php?f=2&t=232923

viewtopic.php?f=2&t=235271

viewtopic.php?f=2&t=232720

Na płycie DVD dołączonej do najnowszego numeru czasopisma expert nr 5 2008 (50) maj 2008, jest pełna wersja rewelacyjnego programu do odzyskiwania danych Ontrack EasyRecovery DataRecovery 6.1 za jedyne 7,90 zł.