SP2 + SP3 czy sam SP3?

Czy SP3 ma te same poprawki, i lepsze… że nie potrzeba instalować SP2?

Ten temat już był klika razy: viewtopic.php?f=13&t=240681

Wystarczy jak zainstalujesz tylko raz SP3… SP3 zawiera w sobie SP2 i SP1 i jakieś tam dodatki…

Spoko już wszystko wiem, w zasadzie niepotrzebny ten temat.

W SP3 jest więcej poprawek aniżeli w SP1 plus SP2.

Dlaczego ??

Przeczytaj dokładnie temat a w nim inne tematy :

viewtopic.php?f=2&t=243519

Zobacz demonstrację.

/ aby zainstalować SP3 musisz mieć najpierw SP1 lub SP2 + odpowiednią wersję językową /.

http://support.microsoft.com/kb/322389

To po co ja…

Ale np. jak system XP jest zintegrowany z SP3, to logiczne że ma Sp2?

Według artykułu technicznego ma już w sobie wiec po zintegrowaniu teoretycznie powinien mieć lecz co do instalacji to sami się gubią w opisie pisząc że posiada sp1 ale nalezy mieć zainstalowany sp2 lub sp1 pytanie wiec poco jeśli posiada w sobie :slight_smile: jak zwykle coś namieszali :stuck_out_tongue:

Wgrałem system taki jak w opisie…

I jest Windows Movie Maker 2 - Taki jak w SP2 więc SP3 ma poprzednie części.

A czy zintegrowanie SP3 z instalką w nLite’cie daje takie same efekty jak proces integrowanie w systemie??? Chodzi mi o to czy jak zintegruje sobie SP3 nLite’em to będę mógł instalować XP na maszynie wirtualnej bez potrzeby podawania klucza w trakcie instalki.

tak daje takie same efekty ale klucz chyba będziesz musiał podawać

nie instaluj narazie SP3. wersja która została ostatnio udostępniona na microsoft.com jest wadliwa… wiem, bo sam z niej korzystam… PC jest niestabilny i włącza się 5 min [normalnie 1min]. Żałuje że zainstalowałem [nie zrobiłem punktu przywracania systemu, także muszę się męczyć].

no a za to mi się normalnie uruchamia system i delikatnie przyspieszył

a jeśli zainstalujesz i ci się nie podoba możesz odinstalować go

Odinstaluj i zainstaluj ponownie tak jak proponuję w temacie :

viewtopic.php?f=2&t=243519

już odinstalowałem… w ogóle nie zauważyłem tej pozycji w Dodaj/Usuń

Dziękuje za rady :wink:

Ja instalowałem SP3 na nowym XP z Windows Update i XP chodzi bardzo dobrze. Czyli nie zauważyłem żadnej zmiany :smiley:

Masz racje zintegrowałem przez nLite i klucz trzeba podać :frowning: szkoda bo normalna intergracja przez tworzenie obrazu jest długa i trudna do zrobienia.

Na każdym komputerze i windowskie SP3 inaczej działa [nie mówie o “czystych”]

Więc najlepiej instalować na czystych instalkach Windowsa XP.

W starszej wersji nLite tak było, w wersji 1.4.5 jeśli zintegrujesz SP3 z płytą to nie trzeba podawać klucza podczas instalacji.

nie trzeba wcale podawać klucza podczas instalki sp3